Щиро вітаємо з присвоєнням вченого звання професора!

Керівництво та колектив Класичного приватного університету вітає Атаманчука Юрія Миколайовича, доктора педагогічних наук, професора кафедри освіти та управління навчальним закладом Інституту управління КПУ з присвоєнням вченого звання професора!

 

 

 

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 627 від 14.05.2020 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства») Юрію Миколайовичу присвоєно вчене звання професора кафедри освіти та управління навчальним закладом.

Ця знаменна подія стала ще одним підтвердженням визнання на науковій ниві, результатом наполегливої праці та втілення у наукових здобутках багаторічного практичного досвіду в сфері управління та освітньої діяльності, підсумком плідної роботи над власним професійним та особистісним розвитком.

Пишаємося досягненнями та бажаємо подальших наукових, професійних та творчих здобутків! Натхнення, нових ідей, реалізації власного потенціалу та здійснення найкращих задумів! Нехай з кожним днем лише примножується Ваш талант науковця, власне покликання приносить радість та віру в нові перспективи, відповідальне ставлення до праці стає підґрунтям до побудови нових сходинок кар’єри науковця!