Дай лапу, друже!

До Дня Святого Миколая активісти студентської ради Інституту економіки та права разом із Першим проректором КПУ, доктором наук Ольгою Покатаєвою та заступником директора Інституту Еліною Волотко завітали до запорізького собачого притулку «Дай лапу, друже». Теплі ковдри, мішки з крупою, м’ясні продукти, а також пральний порошок передали гості для утримання чотирилапих друзів.

 

 

У притулку мешкають більше сотні собак, і в кожної своя трагічна доля. Хтось із них постраждав від жорстокості людини, хтось потрапив під колеса автомобіля, а когось знайшли на вулиці покинутим напризволяще. І хоча життя в притулку не таке вже й солодке, завжди є потреба в їжі, але ж це краще, ніж бути зовсім безпритульним. Тут тварини мешкають у вольєрах та будках, за необхідністю їм надається медична допомога, і все це за рахунок волонтерів та просто небайдужих людей.

Голова студради Інституту економіки та права Шаміль Гасанов:
«Звичайно, притулок потребує фінансової підтримки, тому ми закликаємо усіх добрих людей допомагати, але ще більше собаки потребують уваги та людської турботи. Ми вирішили влаштувати для тварин невеличке свято до Дня Святого Миколая, бо вони, як діти, дуже люблять частування та прогулянки. До речі, по суботах, із 13-00 всі охочі можуть разом із волонтерами взяти участь у вигулі собак. Приходьте, будь ласка».

Заступник голови студради Інституту економіки та права Олександр Євченко:
«Прощаючись із мешканцями притулку для тварин «Дай лапу, друже», ми подякували волонтерам за їхню нелегку працю і вирішили зробити декілька фотографій з песиками. Може, комусь пощастить і знайдуться для них господарі. Погляньте на них ще раз. Якщо ви мрієте про собаку, візьміть її із притулку!»

P.S. З нами фоторгафувалися песики, для яких шукають нових власникiв. Чук, Гек, Малюк та Ева. Заберiть iх у свiй дiм!
Будь ласка!)
Iнформацiя за тел. 050-454-33-77