Відбулося урочисте вручення документів про підвищення кваліфікації працівникам «Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка»

20 липня 2021 року в Класичному приватному університеті відбулося урочисте вручення документів про підвищення кваліфікації працівникам «Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка» Запорізької міської ради, що працюють у сфері запобігання та протидії домашньому насильству за програмою „Соціальна робота”, які підвищували кваліфікацію з 12 травня 2021 р. по 12 липня 2021 р. загальним обсягом програми 120 год. (4 кредити ЄКТС).

 

 

З отриманням документів про підвищення кваліфікації за програмою „Соціальна робота” слухачів привітали проректор з науково-педагогічної роботи Кравченко В.М., директор Центру підвищення кваліфікації Козарь Т.П., науково-педагогічні працівники, які забезпечували підвищення кваліфікації доцент кафедри соціології та соціальної роботи к.соц.н. Ігрушко А.Ю. та ст.викладач кафедри соціології та соціальної роботи Арабаджин М.В.