4 жовтня студенти Інституту економіки та права відвідали Заводський районний суд міста Запоріжжя

4 жовтня, з ознайомчою та навчальною метою, студенти першого, третього та четвертого курсів Інституту економіки та права Класичного приватного університету відвідали Заводський районний суд міста Запоріжжя. Молодь зустріла та провела вельми докладну, цікаву та пізнавальну екскурсію суддя Ретинська Юлія Ігорівна. Програма включала в себе відвідання залів судового засідання, приміщень канцелярії, архіву, кабінетів вхідної та вихідної кореспонденції, робочі кабінети співробітників суду.

 

 

В кожному з відвіданих підрозділів суду студентів зустріли фахівці своєї справи; надали розгорнуту інформацію щодо специфіки своїх функціональних обов’язків та про рух кримінальних, цивільних та адміністративних справ, починаючи від отримання справи, завершуючи направленням справи до касаційної інстанції та виконанням рішення суду. Що в сукупності, дозволило отримати ґрунтовне уявлення про номенклатуру справ, а також про роботу суду та судді.

Протягом всієї екскурсії студенти активно задавили питання і отримували на них розгорнуті відповіді.

У цілому зустріч пройшла на позитивній ноті; студентів запросили до плідної співпраці на вільних посадах (секретаря судового засідання та діловода) та побажали успіхів у навчанні!

Щиро дякуємо апарату Заводського районного суду міста Запоріжжя та особисто, судді Заводського районного суду міста Запоріжжя, Ретинській Юлії Ігорівні - випускниці нашого університету! Відповідальна за екскурсію Каріна Вікторівна Калюга, заступник завідувача кафедри кримінального права, процесу та криміналістики.