Готуємось до свята: майстер-клас від студентської ради Інституту економіки та права

День святого Валентина – наймолодше свято України, яке відзначається щорічно 14 лютого. Традиція відзначати це свято прийшла в Україну з Західної Європи та завоювала величезну популярність серед українців різного віку, бо це свято про дружбу та любов. Люди в цей день дарують один одному подарунки – різноманітні валентинки. Дуже приємно отримати валентинку, яку зроблено своїми руками. Студенти Інституту економіки та права організували майстер-клас по виготовленню оригінальних валентинок із солоного тіста для мешканців Запорізького Православного дитячого будинку «Надія».

 

Перший проректор Класичного приватного університету Ольга Покатаєва: - «Головною метою цього заходу було не тільки навчити дітей працювати самостійно, а й познайомити їх з історією Дня святого Валентина. Наші валентинки вийшли дуже гарними. Сподіваюсь, що кожна буде подарована із радістю та любов’ю, та ця зустріч надовго залишиться у пам’яті діточок»

Після цікавого майстер-класу студенти організували розважальну програму для мешканців дитячого будинку, а після веселощів були запрошені до «солодкого столу». Починаємо святкувати!