Філія Класичного приватного університету у м. Кременчук була утворена рішенням ректора КПУ Огаренка Віктора Миколайовича 17 листопада 2015 р. на базі представництва інституту інформаційних технологій в освіті Класичного приватного університету. Очолює Філію кандидат економічних наук, доцент Мєняйлова Галина Євгеніївна.
19.10.2016 р. у Філії КПУ у м. Кременчук було створено кафедру автомобільного транспорту та транспортних технологій, яка на підставі ліцензії забезпечує підготовку бакалаврів зі спеціальності 274 Автомобільний транспорт.
28 серпня 2017 р. Філія отримала ліцензію на право провадження освітньої діяльності (Наказ МОН України №183 Л від 28.08.2017 р., оновлення: Наказ МОН від 09.07.2021 № 83-л) за спеціальністю 274 Автомобільний транспорт ОКР «Бакалавр» з ліцензійним обсягом 50 осіб.
Філія КПУ розташована у промисловому місті Кременчук з розвиненою транспортною структурою, великою кількістю підприємств з експлуатації, діагностування і ремонту автомобілів, тому на ринку праці є попит на фахівців з цієї спеціальності, а їх підготовка підтримується керівниками підприємств транспортної галузі Полтавського регіону. Очолює дану кафедру кандидат технічних наук, доцент Головіна Олена Валентинівна. Станом на 2023 р. у філії працює 1 доктор наук, професор, 3 кандидати наук, доценти, 2 кандидати наук.
В 2020 р. відбувся перший випуск бакалаврів з автомобільного транспорту. Загалом за визначений період діяльності Філією КПУ у м. Кременчук було підготовлено 4 випуски фахівців з автомобільного транспорту. У 2020 році – 9 осіб, 2021 році – 10 осіб, у 2022 році – 24 особи, у 2023 році – 9 осіб. Висока якість підготовки наших здобувачів засвідчена їх працедавцями, які тісно співпрацюють з Філією у напрямку підвищення якості освітніх послуг.
В 2020 р. студент Філії Класичного приватного університету Іванчук Павло Олександрович посів ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальності «Автомобільний транспорт» напряму «Економіка автомобільного транспорту».
Філією КПУ у 2019 р. разом із підприємствами – базами практик зареєстровано в УкрІНТЕІ дві науково-дослідні теми. В межах виконання плану досліджень за однією із тем в грудні 2019 р. було отримано перший патент на винахід. Загалом, науково-педагогічними працівниками філії з моменту започаткування діяльності було видано 1 монографію «Моделирование криволинейного движения автопоездов», та отримано 2 патенти:
1. Патент на корисну модель №1450210120 «Циліндро-поршнева група двигуна внутрішнього згоряння»;
2. Патент на винахід №126036 «Система регулювання подачі додаткового повітря в дизель».
За період діяльності Філії двоє науково-педагогічних працівників отримали вчене звання доцента, а дві особи захистили дисертації на здобуття наукового ступеня кандидат наук.
Розуміючи, що автомобільний транспорт нерозривно пов'язаний з логістикою, оскільки логістична система дозволяє забезпечити ефективний та швидкий рух товарів та матеріалів за допомогою автомобільного транспорту і що під час воєнного стану в країні фахівці з логістики стають надзвичайно важливими для забезпечення ефективного управління та координації логістичного ланцюгу, що є необхідним для забезпечення національної безпеки та оборони, було прийнято рішення відкрити набір здобувачів зі спеціальності 073 Менеджмент за освітньою програмою «Логістика».
У вересні 2022 р. в структурі Філії створено кафедру логістичного менеджменту і започатковано підготовку бакалаврів зі спеціальності 073 Менеджмент, освітня програма «Логістика».
- 256 reads