Факультет дистанційної освіти

За час існування інституту на базі сучасного програмного комплексу MOODLE створені сайти підтримки навчальних програм Класичного приватного університету  та Коледжу Класичного приватного університету.

Зареєстрованими користувачами цього сайту є всі студенти, магістранти та викладачі університету. В межах сайту викладачами університету створено близько 3000 електронних курсів за навчальними планами всіх напрямів навчання та спеціальностей, за якими університет веде підготовку фахівців. Студенти всіх форм навчання мають можливість використовувати матеріали електронних курсів у своєму навчанні через Інтернет в будь-якому місці та у будь-який час. Впровадження сайту підтримки навчальних програм дозволило навчатись в університеті студентам, які мешкають у різних містах та населених пунктах України: Кіровоград та Олександрія (Кіровоградська область); Кривий Ріг та Дніпродзержинськ (Дніпропетровська область); Кременчук (Полтавська область), Херсон, Генічеськ та Новоолексіївка (Херсонська область); Бердянськ, Оріхів, Дніпрорудне, Енергодар, Вільнянськ (Запорізька область) та інші. Під час навчання студенти мають можливість не тільки засвоювати матеріали навчальних курсів, спілкуватися з викладачами у так званому режимі оффлайн (форуми, повідомлення системи MOODLE, електронне листування тощо), а і приймати участь в очному спілкуванні за допомогою системи вебінарів.
За ініціативою керівництва ІІТО при підтримці ректорату у квітні 2011 р в університеті розроблене Положення про організаційне та методичне забезпечення навчальної дисципліни, яке регламентує адаптовані до можливості використання в дистанційному навчанні планування, створення та використання навчально-методичного забезпечення дисциплін, що викладаються в університеті.

Співробітники факультету дистанційного навчання: Швець Юлій Олександрович, Горбенко Галина Миколаївна, Задорожкіна Яна Сергіївна,  Шарафутдінов Ярослав Едуардович