Бакалавр, спеціаліст, магістр / Інститути

До організаційної структури університету входять наступні навчально-наукові підрозділи:

Інститут управління

Інститут управління Класичного приватного університету створено 19 червня 2008 року на базі факультету управління, який було засновано в 1992 році. Інститутом здійснюється підготовка висококваліфікованих та затребуваних на сучасному ринку інтелектуальної праці фахівців з різних напрямів підготовки.

Більше інформації про інститут

Інститут економіки та права

 

Більше інформації про інститут

Інститут журналістики і масової комунікації

Заснований у 2000 році як факультет журналістики, з лютого 2004 року - Інститут журналістики і масової комунікації Гуманітарного університету "ЗІДМУ".

Більше інформації про інститут

Інститут здоров'я, спорту і туризму

В Інституті створені необхідні умови для максимального прояву творчого й індивідуального особистісного розвитку майбутнього фахівця. Студенти мають можливість проходити стажування за кордоном – у Туреччині, США, Канаді, Єгипті, Польщі, Іспанії, Італії, Греції тощо.

Більше інформації про інститут

Інститут іноземної філології

Існує з вересня 1999 року коли на базі Міжнародного центру навчання англійської мови було створено факультет іноземних мов. Студенти мають можливість на заняттях набути досвіду спілкування з носіями англійської мови. На факультеті постійно працюють викладачі із США. Щорічно студенти I-IV курсів влітку від’їжджають на роботу до США, Німеччини, Туреччини.

Більше інформації про інститут

Інститут інформаційних технологій в освіті

Інститут інформаційних технологій в освіті (ІІТО) Класичного приватного університету (КПУ) створений у січні 2009 року реорганізацією Інституту дистанційної освіти, який було засновано в травні 2003 року за ініціативою ректора університету Огаренка В.М.

Більше інформації про інститут

Центр професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації

Заснований в 1999 році як факультет післядипломної освіти, з 01 вересня 2004 року - Інститут післядипломної освіти ГУ «ЗІДМУ», з листопада 2007 року – Інститут післядипломної освіти Класичного приватного університету, з 01 вересня 2011 року – Центр професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації  Класичного приватного університету.

Більше інформації про центр