Ломака Олександр Анатолійович

Народився 3 листопада 1986 року в м. Кіровограді Кіровоградської області. Із робітників.
Закінчив факультет історії та права Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка в 2009 році:
(2008 р. – бакалавр педагогічної освіти, вчитель історії основної школи (диплом з відзнакою); 2009 р. – спеціаліст педагогічної освіти, вчитель історії та правознавства основної та старшої школи (диплом з відзнакою); магістр педагогічної освіти, викладач історії (диплом з відзнакою).

 З 2010 по 2013 рік навчався в аспірантурі за спеціальністю “етнологія – 07.00.05” на кафедрі всесвітньої історії КДПУ ім. В. Винниченка. Тема кандидатської дисертації: Етнічні процеси в Центрально-українському регіоні в кінці 40-х – початку 90-х років ХХ століття (на матеріалах Кіровоградської області) – науковий керівник: доктор історичних наук, професор С.С. Парсамов.

В 2013 році достроково захистив кандидатську дисертацію в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка.
Трудову діяльність розпочав у жовтні 2009 року в органах внутрішніх справ та системи виконання покарань – Виправній колонії № 6 в м. Кіровограді.
 

З 2014 року працює в Кіровоградському інституті державного та муніципального управління Класичного приватного університету на посаді доцента кафедри гуманітарних та економічних дисциплін.
Досліджує етнічні, демографічні, соціальні та етномовні процеси Кіровоградської області в другій половині ХХ століття.

ЗАВАНТАЖИТИ ПУБЛІКАЦІЇ