Соціальна служба

Інформація щодо діяльності соціальної служби філії Класичного приватного університету у м. Кременчук

Соціальна служба філії Класичного приватного університету у м. Кременчук (далі СЦ) була заснована Наказом ректора Класичного приватного університету № 122 від 03.10.2019 року.

Головною метою діяльності СЦ є сприяння у розв’язанні соціальних проблем та поліпшення становища студентської молоді філії КПУ у м. Кременчук, допомога в організації щодо отримання комплексу соціальних послуг студентами, створення сприятливих умов для їхньої самореалізації та самовдосконалення.

Серед завдань СЦ філії КПУ у м. Кременчук є створення сприятливих умов для реалізації соціальних прав студентів, здійснення профілактичних заходів щодо попередження негативних явищ у студентському середовищі, підтримка і розвиток волонтерського руху в студентському середовищі, організація дозвілля, реалізація програм соціального становлення та соціальної підтримки студентів у межах національних, державних та місцевих цільових програм.

У виконанні своїх функцій та завдань соціальна служба філії КПУ у м. Кременчук покладається також на співпрацю з органами студентського самоврядування філії КПУ у м. Кременчук.

Види та зміст діяльності соціальної служби філії КПУ у м. Кременчук

1. Соціальна допомога
Організація здійснення соціального супроводу студентів із числа дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів а також тих, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Форми і методи роботи:

1. Індивідуальна:
Надання консультативної та інформаційної допомоги студентам, які звертаються за нею в соціальну службу філії КПУ у м. Кременчук.

2. Групова форма:
Організація групових психологічних, соціально-економічних, юридичних послуг студентам (тренінгів, лекторіїв та ін.) філії КПУ у м. Кременчук

3. Масова форма:
Здійснення заходів щодо інформування студентської молоді філії КПУ у м. Кременчук про проведення загальноміських заходів в м. Кременчук Полтавської області, а також профілактична робота з питань негативних явищ у молодіжному середовищі, організація дозвілля, розробка, видання та розповсюдження інформаційно-рекламного матеріалу соціального характеру.

Положення про соціальну службу філії КПУ у м. Кременчук