Студенту

Оголошення

НОВИНИ


7 червня здобувачи 4-го курсу спеціальності Автомобільний транспорт успішно склали свій атестаційний екзамен і довели, що є сформованими фахівцями у своїй сфері.
Бакалаври впоралися із поставленими завданнями повною мірою. Колектив філії КПУ у м.Кременчук вітає їх із цією подією та бажає подальших успіхів, великих досягнень, чудових ідей та високих прагнень.

 


8 грудня 2021 року здобувачі філії КПУ у м. Кременчук відвідали підприємство ТОВ «МВ АВТОСЕРВІС», що відноситься до мережі СТО Bosch Service. Студенти ознайомились з роботою роликового гальмівного стенду BOSCH BSA 4440 , з роботою стендів BOSCH SDL-4340 для діагностування ходової частини і BOSCH FWA для контролю кутів установки передніх коліс легкових автомобілів.


 

29 жовтня 2021 року відбулась лабораторна робота з дисципліни «Основи технічної діагностики автомобілів», в якій прийняли участь здобувачі 4-го курсу.
Студенти ознайомились з технологічним процесом діагностики гальмівної системи автомобіля на стенді BOSCH BSA 4440.
Лабораторна робота проводилась підприємстві «МВ АВТОСЕРВІС», що відноситься до мережі СТО Bosch Service.

 


Вітаємо з успішним захистом кваліфікаційних робіт бакалавра здобувачів груп ДАТ-117 та ЗАТ-117, який відбувся 9 червня 2022 року!


12 травня 2021 року було проведено лабораторну роботу для студентів групи ДАТ-118 у ТОВ «Стартер-генератор» з дисципліни «Електронне та електричне обладнання автомобілів». Здобувачі спеціальності Автомобільний транспорт отримали досвід роботи на стенді для діагностики генераторів і стартерів автомобілів aSG-019.


15 квітня 2021 р. на базі Кременчуцького Національного університету им. М. Остроградського відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні технології (за видами)» секція "Транспортне право". У конкурсі прийняли участь студенти 4-го курсу філії КПУ у м. Кременчук і отримали грамоти учасників.

Грамота Бартош

Грамота Долинський

Грамота Писаренко


Вітаємо здобувача 4-го курсу Іванчука П.О. і керівника його наукової роботи Мєняйлову Г.Є. з зайнятим призовим 3-м місцем на всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт» напрям «Економіка автомобільного транспорту»


 

15 квітня 2021 р. відбувся ІІ тур всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт» напрям «Економіка автомобільного транспорту». В конкурсі взяв участь здобувач 4- го курсу Іванчука П.О. спеціальності «Автомобільний транспорт»

 


 

20 листопада на інженерно-технологічному факультеті Вінницького національного аграрного університету відбулась Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Проблеми та перспективи інноваційної діяльності в агропромисловій інженерії», за участь у якій здобувачі 3-го та 4-го курсів спеціальності «Автомобільний транспорт» Філії КПУ у м. Кременчук отримали сертифікати.

 


КАРАНТИН

У зв`язку з введенням карантинних заходів у м. Кременчуці з 12.03.2020 по 3.04.2020 з метою попередження подальшого зростання та розповсюдження захворюваності на коронавірусну інфекцію та гострі респіраторні вірусні інфекції:
- призупиняється освітній процес для студентів денної форми навчання;
- заняття будуть проводитися із застосуванням електронних засобів звязку(Skype, Viber, електронна пошта);
- письмові роботи надсилати (реферати, звіти з лабораторніх робіт, курсові роботи, розрахункові роботи з практичних робіт) на електронну пошту kremuniver@gmail.com;
- усі заплановані культурно-масові заходи, в тому числі День відкритих дверей, переносяться на квітень. Точні дати будуть повідомлені додатково.


20 лютого відбулась відкрита лабораторна робота з дисципліни «Технічна експлуатація автомобілів», в якій прийняли участь студенти 2, 3, 4-го курсів. Студенти ознайомились з технологічним процесом обслуговування і ремонту коліс вантажного автомобіля. Лабораторна робота проводилась на шиномонтажної дільниці бази практики АТ «ВЕПР». Технічне обслуговування проходив автомобіль-тягач сімейства DAF. Біли здійснені наступні технологічні операції: демонтаж колеса, перевірка шини на пошкодження, збірка колеса, його балансування на стенді, установка колеса на автомобіль, вивішування мосту та балансування колеса на автомобілі.


15 лютого 2020 року студенти і викладачі кафедри автомобільного транспорту та транспортних технологій філії КПУ у м. Кременчук відвідали АТ «Вепр» - провідне регіональне підприємство комплексного типу, що здійснює перевезення вантажів та пасажирів, зберігання, технічне обслуговування та ремонт рухомого складу, забезпечення його експлуатаційними матеріалами та запасними частинами.
Змістовну, цікаву екскурсію територією підприємства провів заступник директора АП «Вепр», к.т.н. Пилипенко В.І.
Студенти ознайомились з основним та допоміжним виробництвом, що є визначальними для підприємства. Пильна увагу також приділялась обслуговувальному виробництву бази практики. Обслуговувальне виробництво матеріального продукту не створює, але забезпечує основне і допоміжне виробництво енергоресурсами, інформаційним обслуговуванням, контролює якість технічного обслуговування та ремонту.
Студентам було зрозуміло, що під час проходження практики у них буде можливість отримати досвід роботи з сучасним обладнанням для діагностування, обслуговування та ремонту автомобілів на провідному підприємстві автомобільної галузі міста.


8.02.2020 року студенти 2-го курсу спеціальності Автомобільний транспорт відвідали автотранспортне підприємство ПП «Євротранс-Сервіс», що є повідним пасажирським перевізником м. Кременчука, та зустрілися з його директором Кагалом Олегом Володимировичем.
В ході зустрічі студенти ознайомились зі структурою управління та організацією робіт ПП «Євротранс-Сервіс», зі складом парку автомобілів, режимом роботи рухомого складу і виробничих підрозділів підприємства та дізнались призначення і взаємозв'язки основних підрозділів автотранспортного підприємства.

Навчальний процесс

Психологічна служба

Соціальна служба

Студентське самоврядування

Академічна доброчесність

Науковий гурток

Автошкола

Працевлаштування

Опитування