Науковий гурток

На кафедрі автомобільного транспорту та транспортних технологій починає працювати науковий гурток «Еко-Авто» як добровільне об'єднання студентів, небайдужих до ресурсів планети і зацікавлених у розвитку навичок професійної та наукової діяльності.

В роботі наукового гуртка беруть участь студенти Філії КПУ у м. Кременчук.

У своїй діяльності гурток керується принципами рівноправності членів гуртка, самоврядування, відкритості та прозорості, органічного зв'язку науково-дослідної роботи з навчальним процесом.

Керівник гуртка – Поліщук Дмитро Володимирович, к.т.н., доцент кафедри автомобільного транспорту та транспортних технологій.

Тематика гуртка: екологічна безпека автомобіля.

Мета діяльності наукового гуртка є створення і розвиток сприятливих умов для формування випускників шляхом інтенсифікації науково- дослідницької діяльності студентів, їх участі в наукових дослідженнях, проведених на базі Філії КПУ; забезпечення можливості для кожного студента реалізувати своє право на творчий розвиток особистості відповідно до його здібностей і потреб. Студенти наукового гуртка беруть участь:

  • у виконанні планових наукових робіт кафедри;
  • в розробках наукових доповідей, повідомлень і рефератів з актуальних питань, виступ з ними на засіданнях студентських наукових гуртків, наукових семінарах і конференціях;
  • у підготовці публікацій за результатами досліджень;
  • в конкурсах на кращі наукові роботи;
  • у відкритих публічних лекціях для студентів і учнів шкіл;
  • у науково-практичних конференціях;
  • у спеціалізованих виставках, круглих столах, форумах, майстер- класах;

Бажаючим вступити до студентськього наукового гуртка «Еко-Авто» кафедри автомобільного транспорту та транспортних технологій звертатися до Поліщука Д.В., каб. 2201, ІІ-й корпус Філії КПУ у м.Кременчук, вул. Київська, 5.

Положення про науковий гурток у філії КПУ м. Кременчук

План роботи наукового гуртка «Еко-Авто» на ІІ півріччя 2019-20 рр.

План роботи наукового гуртка «Еко-Авто» у 2020-2021 н.р.

План роботи наукового гуртка «Еко-Авто» у 2021-2022 н.р.