Конференція «Проблеми ефективної реалізації антикорупційної політики в органах виконавчої влади та в органах місцевого самоврядування»

19-20 грудня 2011 р. у Донецьку відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми ефективної реалізації антикорупційної політики в органах виконавчої влади та в органах місцевого самоврядування», учасники якої протягом двох днів обговорювали актуальні теоретичні та практичні проблеми, пов`язані з протидією корупції, державної комунікативної політики та системи безперервної освіти державних службовців, механізмів управлінської діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у вирішенні поставлених проблем.

Організаторами конференції виступили Національне агентство України з питань державної служби, Донецька облдержадміністрація, Донецька обласна рада, Донецький державний університет управління, Донецький обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

У відкритті пленарного засідання конференції взяли участь голова Національного агентства України з питань державної служби В’ячеслав Толкованов, директор Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС Марина Канавець, заступник голови-керівник апарату Донецької облдержадміністрації Вадим Фомін, народні депутати України, керівники обласної ради, провідні вітчизняні і зарубіжні вчені. До участі в конференції також запрошені державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, відповідальні за попередження і протидію проявам корупції в органах влади, юристи, фахівці кадрових служб.

Класичний приватний університет на конференції представив доктор юридичних наук, доцент Монаєнко Антон Олексійович з доповіддю ''Заходи адміністративного попередження корупційних діянь відповідно до чинного законодавства України''.

Під час конференції працювали три секції: "Проблеми антикорупційної політики в органах влади", "Формування державної комунікативної політики як засіб протидії корупції" і "Система безперервної освіти державних службовців".

За результатами роботи конференції було видано збірник матеріалів конференції.

Підсумки Міжнародної науково-практичної конференції „Проблеми ефективної реалізації антикорупційної політики в органах виконавчої влади та в органах місцевого самоврядування ” свідчать про важливість обговорення проблем, пов’язаних з протидією корупції в нашій країні. Це говорить про доцільність та необхідність проведеного наукового заходу.

Керівництво університету висловлює щиру подяку за популяризацію Класичного приватного університету серед інших наукових та державних установ.