Інститут інформаційних та соціальних технологій поділився новорічним дивом з вихованцями інтернату

Колектив Інституту інформаційних та соціальних технологій узяв активну участь у збиранні коштів, іграшок, канцелярії для вихованців КП «Запорізький навчально-реабілітаційний центр – інтернат», яким вже багато років опікується наш Інститут. Студентська громада не залишилась байдужою і взяла собі за кредо позицію: „Поділись святом і життя поверне тобі його сторицею!”.

Під час зустрічі 23 грудня не лише матеріальні подарунки стали новорічним дивом для малят, а й новорічна казка „Гостини у пані Зими”, сподіваємось, залишила в серцях малюків тепло, віру в дива, щирість людських почуттів. Студенти спеціальностей „Психологія”, „Соціальна робота”, „Дизайн” створили незабутній казковий калейдоскоп новорічних персонажів, новорічних хороводів, пісень, конкурсів. Із неприхованим дитячим захопленням малята спостерігали за гумористичними діалогами між Пані Зимою та Бабою Ягою, розповідали вірші Діду Морозу та Снігуроньці. Родзинкою свята стало малювання власних дитячих ялинок, які вони власноруч прикрашали мальованими іграшками. Як справжній психолог „бойове хрещення” пройшов і наш першокурсник Дід Мороз, якому дітлахи повірили від щирого серця та загадували бажання біля його бороди, щиро сподіваючись, що за такої умови воно обов’язково здійсниться!
Дирекція ІІСТ висловлює подяку таким студентам:

 1. Бойко Діна
 2. Космін Микола
 3. Ващук Марина
 4. Підгайна Ганна
 5. Желєзняк Марина
 6. Пашковський Ярослав
 7. Киричок Микола
 8. Нікіфорова Крістіна
 9. Бідуха Олена
 10. Красніковська Анастасія
 11. Березовська Анастасія
 12. Стаднік Катерина,

та учням Балабинської гімназії „Престиж”, які під керівництвом нашої студентки спеціальності „Психологія”, прикрашали нашу зустріч танцювальними візерунками!
Та разом з тим, хочемо подякувати колективу та вихованцям інтернату за те, що у передноворічні та різдвяні дні допомогли нам сповнити наші серця дитячими посмішками та вірою у дива!

Дирекція ІІСТ