Харківську державну академію дизайну та мистецтв відвідали викладачі кафедри дизайну КПУ

  Січневими днями зав. кафедри дизайну С.Г. Захарова та провідні викладачі кафедри І.Л. Григор’єв та Г.В. Мінаєв відвідали Харківську державну академію дизайну та мистецтв, добре знану фахівцям як одне з найвизначніших вищих навчальних закладів дизайнерського та мистецького спрямування України з тривалою й цікавою історією.

   Традиції харківської художньої та дизайнерської освіти беруть витоки з другої половини ХVІІІ ст., коли була започаткована фахова художня освіта в Україні. Ще при Харківському колегіумі (попереднику Харківського університету) було відкрито клас малювання. Набута традиція взаємопроникнення художньої та інженерно-технічної освіти була підхоплена реорганізованим з Харківського державного художнього інституту Харківським художньо-промисловим інститутом у 1963 році, який у 2001 було перетворено на Харківську державну академію дизайну і мистецтв. ХДАДМ є навчально-науковою та культурно-мистецькою цариною Слобожанщини, де здійснюється фахове навчання в галузі образотворчого мистецтва та дизайну, провадиться підготовка аспірантів і докторантів, розробляються новітні навчальні програми й здійснюються наукові дослідження, реалізуються численні культурно-мистецькі заходи та творчі акції.
   Тож, підвищення кваліфікації наших шановних викладачів у такому поважному, єдиному в Україні спеціалізованому навчальному закладі – значуща фахова сходинка. Приємно відзначити, що керівництво університету радо зустріло наш педагогічний колектив, висловило надії на подальшу співпрацю, обмін творчими, методичними ідеями та знахідками.

 

Дирекція ІІСТ