Перше вересня в Класичному приватному університеті відбулися урочистості...

        З нагоди першого вересня в Класичному приватному університеті відбулися урочистості. В них взяла участь в.о. начальника Управління державної служби України в Запорізькій області Головдержслужби України Бамбизова С.І., яка привітала ректорат, викладачів, докторантів, аспірантів та слухачів зі святом  1 вересня від начальника Головного управління державної служби України Мотренка Тимофія Валентиновича.

"Шановні колеги!

        Головне управління державної служби України щиро вітає ректорат, викладачив, докторантів, аспірантів та слухачив Класичного приватного університету з початком нового навчального року!

        Створення демократичної, правової, соціальної держави, інтеграція України в Європейське співтовариство, реформування системи державної служби, обумовлюють необхідність підготовки нової генерації висококваліфікованних фахівців у галузі державного управління для роботи в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

        Україні нині вкрай потрібні фахівці, здатні ефективно реагувати на виклики суспільно-політичного та соціально-економічного розвитку незалежної України.

        Саме таких фахівців готує Класичний приватний університет, діяльність якого є значним внеском у справу професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, задоволення потреб регіонального та місцевого управління у кваліфікованих кадрах.

        Бажаємо вам успіхів у навчанні, професіоналізму, громадянської активності і відповідальності. Нехай здійсняться ваші плани та добрі наміри!"

 

        С повагою
        Начальник Головдержслужби
        Т. Мотренко