Творча презентація Інституту інформаційних та соціальних технологій

   Для студентів та викладачів кафедри дизайну Інституту інформаційних та соціальних технологій стало традиційним проводити тренінги та майстер-класи для всіх бажаючих та гостей нашого університету. Не став винятком і «Ярмарок освіти - 2012», який проходив у лютому у Виставковому центрі «Козак-палац».

  Талановиті викладачі кафедри дизайну І.Л. Григор’єва та Н.В. Дерев’янко, учасники міжнародних, всеукраїнських художніх виставок, разом зі студентами провели майстер-класи для всіх гостей заходу з формоутворення та флористики. Така захоплююча спільна праця подарувала абітурієнтам та гостям, не тільки естетичне задоволення, практичний досвід, а й дала можливість повернутися додому з подарунками, зробленими своїми руками – креативними листівками та квітковими композиціями.

  Цього року Класичний приватний університет вже традиційно отримав почесний диплом учасника цього профорієнтаційного заходу.
  Завітати до майданчика нашого університету можна було по мистецьки „обладнаній” кафедрою дизайну Інституту інформаційних та соціальних технологій алеї. Дерева „знань” майоріли листочками-спеціальностями, що пропонує наш університет.
Сподіваємося, наша студентська родина поповниться когортою такою здібною, творчою молоддю!

Дирекція ІІСТ