Молодь Інституту інформаційних та соціальних технологій на захисті соціальних проблем

   Запорізький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вже традиційно є ініціатором проведення тематичних заходів для студентства. Такі кроки є вкрай важливими і сприяють плідній роботі спеціалізованого формування „Студентська соціальна служба КПУ”.

   Студенти І-ІІ курсів напрямів підготовки „Соціальна робота”, „Психологія” Інституту інформаційних та соціальних технологій взяли участь у просвітницько-профілактичному тренінговому занятті „Кохання важливе. Захистіть його”, присвяченому Дню закоханих. Інформування студентської молоді щодо збереження репродуктивного здоров’я, формування гармонійних відносин між чоловіком та жінкою, відповідального ставлення до статевих відносин стало головною метою зустрічі. Для інституту приємною несподіванкою стало отримання подяки від Обласного центру соціальних служб за активність та творчість наших студентів. Ми ж, у свою чергу, сподіваємося на подальшу співпрацю у питаннях соціальної підтримки студентської молоді.
  Наступним кроком до громадської активності наших студентів була участь у соціально-інформаційній кампанії „Толерантне суспільство” 23 лютого, що діє під патронатом Громадської організації інвалідів та Запорізького обласного конгресу інвалідів. Ми впевнені, наша співпраця сприятиме підвищенню обізнаності суспільства з проблемами людей з обмеженими можливостями, сприятиме формуванню свідомості суспільства щодо позитивного ставлення до громадян з інвалідністю, зміцнення поваги до прав всіх людей без винятку. Під час заходу в Класичному приватному університеті були присутні журналісти з обласних газет та телеканал „Запоріжжя”, а в березні вийшла програма під назвою „Повір у себе”. Нам приємно, що директор інституту інформаційних та соціальних технологій, проф. М.М. Іванов та магістрантка спеціальності „Соціальна робота” Аліна Чертушкіна мали можливість висловити свою зацікавленість у проекті через телебачення та запросити молодь та усіх небайдужих не залишатися осторонь соціальних проблем суспільства. Тож, „Повір у себе!” – хай це гасло буде світочем для всіх людей з небайдужими серцями!

                           

 

Дирекція ІІСТ