Журналісти пробігли коротку дистанцію нових знань

  Відбулося чергове засідання студентського прес-клубу ІЖМК. Весняне тепло пробудило не лише природу, а й студентську жагу до знань.

  23 березня в аудиторії 318 говорили про спорт, спорт і ще раз спорт з Олексієм Виниченко, спортивним журналістом і засновником Інтернет-ресурсу «Проспорт.zp.ua».
  Півтори години виявилося достатньо аби обговорити найактуальніші проблеми «здорової» журналістики й осягнути деякі секрети створення власного сайту. Майбутнім колегам Олексій розповів про брак фінансування спортивних регіональних видань, а також спад цікавості змаганнями серед запоріжців. Торкнулися також змістовності і тематики інтеренет-ресурсів. «В спортивної Інтернет-журналістики немає «обличчя», адже дуже важко підтримувати до себе цікавість в читача без ексцентричних витівок» - сумно констатував Олексій Виниченко.
  Завершилась зустріч все ж таки на оптимістичній ноті. Журналіст із радістю запросив студентів на практику до себе у видання. Тому є надія, що скоро в спортивних часописах з’являться нові молоді обличчя, матеріали яких, маємо надію, завжди будуть цікавити читачів.

Анастасія Кізерман, студентка ІІІ курсу ІЖМК