ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ НІМЕЦЬКОЇ АКАДЕМІЇ МЕНЕДЖМЕНТУ

  11.04.2012 р. професорсько-викладацький склад та студенти магістратури Інституту управління взяли участь у вебінарі з представниками Німецької Академії Менеджменту Нижньої Саксонії, який проходив у стінах Запорізької торгово-промислової палати.

 

  Провідні спеціалісти Академії, яка вже більше 20 років сприяє розвитку економічних відносин між Німеччиною та Східною Європою, поділилися досвідом підтримки підприємств та компаній, які зацікавлені в освоєнні нових ринків та налагодженні ділових контактів за кордоном.
  Академія є організатором спеціалізованих галузевих семінарів, тренінгів та стажувань для менеджерів з країн Центральної та Східної Європи, Центральної Азії та Китаю. Програми націлені на надання сучасних знань та навичок управління підприємствами представникам підростаючого покоління менеджерів.
  Участь у таких вебінарах планується у стінах ЗТПП і у подальшому, а оскільки інформація вебінару носить практичний характер, це може стати свого роду додатковою практикою студентам, розширити коло набутих під час навчання знань у сфері менеджменту!