На шляху до туристичних перемог

  20 вересня 2012 року студенти Інституту журналістики і масової комунікації вкотре довели, що вони можуть не лише майстерно писати про цікаві події життя, не тільки створювати оригінальну рекламу чи надавати психологічну допомогу, а й вправно показати свої спортивні навички та командний дух у таких конкурсах як «Смуга перешкод», «Орієнтування на місцевості» (за допомогою карти і компаса), в’язання вузлів та розпалювання багаття.

  Завдяки своєму невгамовному бажанню перемоги, упевненості у власних силах та творчому підходу до вирішення туристичних задач, команда Інституту під креативною назвою «А5 – А4» (або «Опять А4» J) отримала низку перемог у Х туристичному зльоті Класичного приватного університету.
   На дистанції «Спортивне орієнтування» команда посіла І місце з-поміж десяти команд інших інститутів та коледжів та ІІІ місце на дистанції «перешкод», що дало їй змогу увійти у коло переможців ювілейного зльоту.
Крім того, наші дівчатка Назаренко Христина та Шляхова Алла показали свою спритність, наполегливість та оригінальність у в’язанні туристичних вузлів, чим дезорієнтували навіть одного із тренерів туристичного клубу.

Дирекція Інституту журналістики і масової комунікації пишається своїми «туристами» та висловлює їх щиру подяку:
Вовні Станіславу,
Аксьонову Олександрові,
Кононенку Денису,
Яценку Костянтину,
Шляховій Аллі,
Назаренко Христині,
та судді від Інституту Емановій Ельмірі.

Бажаємо подальших звершень, перемог та безмежної кількості позитивних емоцій!

Дирекція ІЖМК

Наш фото звіт