«Завжди разом!»

  «Завжди разом!» Саме під таким гаслом 20 жовтня в Інституті управління відбулася чергова зустріч магістрантів-освітян, яка стала доброю традицією - зустрічатися в приємній, затишній домашній атмосфері.

 

 

 

 

 

 

 

  Перед початком занять для студентів кафедри «Управління навчальним закладом та педагогіки вищої школи» під керівництвом доктора педагогічних наук, професора А.В. Сущенка, проведено організаційний семінар, на якому були представлені студентам дирекція інституту та викладачі.

  Родзинкою зустрічі стала презентація «живого» робочого плану студента, в якому поряд із графіком навчального процесу, розкладом, списком та резюме викладачів влучно розміщено фото та відеоматеріали із студентського життя попередніх навчальних років.

  А далі студенти задавали питання, активно обмінювалися думками, пропонували слушні пропозиції. На всі питання викладачі кафедри  надавали вичерпні відповіді, детально інформували учасників зібрання про організаційні моменти першої установчої сесії. Відбувся щирий, задушевний діалог, який перейшов у чарівну мелодійну пісню у виконанні професора Андрія Віталійовича Сущенка.

  Свято закінчилося, та хочеться сподіватися, що вогник, запалений у цей день, палатиме у серцях студентів на протязі навчального року. Бажаємо їм впевненості у власних силах, відвертого прагнення до нових звершень та сподіваємося, що гарний настрій, тепла атмосфера допоможуть освітянам перевтілитися у студентів на час навчання в нашому університеті!
 

Професорсько-викладацький склад кафедри УНЗ та ПВШ.