ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ДЛЯ ДИРЕКТОРІВ ШКІЛ ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОН

У межах виконання профорієнтаційної роботи представниками Інституту управління було відвідано Азовську ЗОШ І-ІІІ ступеня (смт. Кирилівка), яка 2 рази на рік збирає всіх директорів районних шкіл.

 

У листопаді Азовська загальноосвітня школа I-III ступеню, яка поправу може називатися осередком української культури, зразком у вихованні майбутнього покоління та творчого розвитку особистості, відчинила двері для директорів шкіл Якимівського району.
На семінарі директорів шкіл, присвяченому вихованню молоді були присутні й представники Інституту управління: проректор з науково-педагогічної   роботи – директор ІУ КПУ, д.держ.упр., проф. Анжела Віталіївна Мерзляк та заступник директора з навчально-методичної та виховної роботи ІУ КПУ Юлія Володимирівна Віхорт.
Школа, яка нараховує понад 300 учнів (69 учнів 1-4 класів, 168 учнів        5-9 класів та 82 учні 10-11 класів) славиться своїми талантами. Її творчі колективи (співочі та танцювальні) беруть участь у численних конкурсах та фестивалях й завжди виборюють перші та призові місця. Під час візиту директорів шкіл Якимівського району усі школярі від мала до велика радо зустрічали гостей святковим концертом.
Усі присутні мали змогу ознайомитись з матеріально-технічною базою школи (бібліотека, спортивний зал, класи тощо), яка є на високому рівні,

         а також відвідати музей-світлицю XVIII століття та Селищний музей     смт. Кирилівка, що є родзинкою школи, та залишити свої враження у Гостьовій книзі навчального закладу, оскільки ці історичні здобутки, безперечно, сприятимуть патріотичному вихованню молоді. Цікаву екскурсію для гостей проводив заступник директора Азовської школи з навчально-виховної роботи Сидоренко Віктор Васильович.

Під час семінару Інститутом управління було налагоджено взаємозв’язки з районною адміністрацією Якимівського району в особі начальника         відділу освіти Якимівської районної державної адміністрації Запорізької               області Охремчука Михайла Платоновича, зокрема, було обговорено перспективи співробітництва з районними навчальними закладами у межах науково-освітнього комплексу Класичного приватного університету.

 Участь у методичному семінарі взяли директори 24 районних шкіл, для яких у межах заходу проректором з науково-педагогічної роботи – директором Інституту управління Анжелою Віталіївною Мерзляк було проведено презентацію Класичного приватного університету.

 

Сподіваємось, що цей візит стане новим кроком у взаємодії з навчальними закладами області!