25 листопада 2012 року в Класичному приватному університеті відбувся День відкритих дверей.

25 листопада 2012 року в Класичному приватному університеті відбувся загальноуніверситетський захід „День відкритих дверей”, який відвідали близько 100 гостей з м. Запоріжжя та Запорізької області. Серед відвідувачів були представники 9, 10, 11 класів, а також вчителі та батьки з 15 навчальних закладів, з яких слід виділити 4 централізовані групи: Вільнянська ЗОШ №2, ЗОШ №15, гімназія № 47 та Мала гуманітарна академія.

Привітав учасників заходу І проректор – директор НОК Горбань Олександр Миколайович, докладну презентацію з описом переваг та можливостей навчання, системи пільг та заохочень, напрямів підготовки та додаткових можливостей КПУ представила проректор з допрофесійної підготовки Тягушева Олена Георгіївна, про правила прийому та особливості вступної компанії 2012-2013 навчального року розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Козарь Тетяна Петрівна.
Для всіх присутніх, а особливо для централізованих груп, відділ допрофесійної підготовки проводив екскурсії університетом. Після основної частини, гості мали змогу детальніше ознайомитись з Інститутом, який їх зацікавив найбільше, поспілкуватися з викладачами і керівництвом університету, отримати індивідуальні консультації в  приймальній комісії. Учні 9-х класів прослухали презентацію директора Коледжу КПУ Яценко Лариси Іванівни, яка розповіла про переваги та можливості отримання освіти саме в Коледжі КПУ.
Всі присутні дуже зацікавились отриманою інформацією та, сподіваємось, обов’язково стануть студентами КПУ або Коледжу КПУ вже в наступному році!