ПРОДОВЖЕННЯ САГИ ПРО САГАЧА…

Студенти Інституту журналістики намагаються ніколи не зупинятися на досягнутому та йти далі у своїх творчих звершеннях, що й підтверджує студент четвертого курсу напряму «Реклама і зв’язки з громадськістю» Андрій Сагач.

Не встигли ми оговтатися від його яскравої перемоги на Українському студентському фестивалі реклами, як незабаром Андрій знову підкорив нашу сусідню країну – Росію. На восьмому Міжнародному фестивалі соціальної реклами, що проходив в Уфі, студент став переможцем у номінації «Кращий зразок поліграфічної продукції соціального спрямування» у категорії «Незалежний автор» завдяки своїй серії робіт «Робити добро ЛЕГКО».
Крім того, з роботою «Неприємності трапляються» у категорії «Друкована продукція» Андрій за цей час встиг увійти до шорт-листа та стати фіналістом Фестивалю соціальної реклами «ПОРА», що проходив в Омську.
Нам приємно, що студенти Інституту журналістики і масової комунікації з гідністю представляють як університет в цілому, так і місто Запоріжжя, як в Україні, так і за її межами.
Бажаємо Андрієві, найтитулованішому серед студентів і професіоналів у Запоріжжі та одному з найбільш титулованих молодих рекламістів в Україні та СНД, творчих злетів, нескінченного натхнення, креативу, підкорення нових фестивальних вершин та здійснення найнесподіваніших творчих задумів.

З гордістю за своїх студентів
дирекція ІЖМК