ПОДАРОВАНА ЧАСТОЧКА ТЕПЛА…

26 грудня 2012 року студенти Інституту журналістики і масової комунікації за підтримки партії «Справедливість» відвідали Обласну дитячу психіатричну лікарню. Щоб подарувати дітям частинку свого тепла і створити святкову атмосферу, студенти розповіли новорічну казку та підготували цікаві конкурси. В кінці заходу дітлахів очікував ще один неймовірний сюрприз –  до них завітав справжні Дід Мороз та Снігуронька, які кожному малюку подарували солодощі! 

Ці діти потребують більшої турботи й уваги, адже у них особливі потреби. Саме тому було важливо, щоб казкові персонажі змогли підійти до кожного малюка, привітати його, заспівати новорічну пісню і подарувати подарунками. Співробітники лікарні впевнені, що яскраві враження від дивовижної зустрічі з Дідусем Морозом та знайомством з майбутніми журналістами надовго залишаться в пам'яті цих дітлахів.

 

Кирпа Даря
Студентка 3 курсу ІЖМК

P.S. Дирекція Інституту журналістики і масової комунікації висловлює щиру подяку студентам, які, не зважаючи на шалений ритм сесії, змогли поділитися своєю добротою з дітлахами: Миколі Косміну, Миколі Киричку, Анастасії Кандибей, Анастасії Кізерман, Дар’ї Кирпі, Анастасії Пісарєвій, Людмилі Мілежик, Ірині Ярко, Станіславу Вовні, Артему Аксьонову, Микиті Рибалці.