ПЕРШІ КРОКИ ДО НЕЗВІДАНОЇ КРАЇНИ ЖУРНАЛІСТИКИ

9 лютого 2013 року Інститут журналістики і масової комунікації з радістю відкрив двері для охочих до нових знань учнів 9 класів шкіл міста Запоріжжя та області. 

Саме з цього дня почала діяти Школа молодого журналіста, яка вже декілька років поспіль збирає у своєму колі учнів загальноосвітніх шкіл, небайдужих до журналістської майстерності. Ця школа дійсно є унікальною  у Запорізькому регіоні, адже тільки тут учні мають можливість отримання ранньої профорієнтації ще будучи в стінах своєї рідної школи. Крім того, учні отримують та поглиблюють свої знання у сфері журналістики та видавничої справи.

Учні школи у цікавій ігровій формі отримуватимуть знання у провідних медіатренерів та викладачів Інституту журналістики і масової комунікації. Слухачі відвідають заняття у таких напрямках як „Маніпуляції на телебаченні”, „Газетна журналістика”, „Мистецтво публічної комунікації”, „Радіожурналістика”; отримають неоціненні навички при створенні власного медіапроекту – газети, яку зможуть презентувати на фінальному занятті Школи молодого журналіста.

ВІТАЄМО УСІХ, ХТО ЗАВІТАВ ДО ІНСТИТУТУ ЖУРНАЛІСТИКИ І МАСОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ КЛАСИЧНОГО ПРИВАТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТА ВИЯВИВ БАЖАННЯ СТАТИ НОВОЮ ЧАСТОЧКОЮ ВЕЛИКОЇ МІЦНОЇ ЖУРНАЛІСТСЬКОЇ РОДИНИ.

 

Дирекція ІЖМК