ВСЕ ПОЧАЛОСЯ З ПОСМІШКИ

З першим романтичним подихом весни, душа жадає чогось прекрасного. Так, 5 березня у БК Металургів відбувся обласний конкурс патріотичного спрямування для студентської молоді «Я – Українка!». Організатором заходу виступив «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради.
«Чарівне весняне дійство» не оминуло й Інститут журналістики і масової комунікації – учасницею конкурсу стала Юлія Панченко, студентка IV курсу ІЖМК.

 

 


Конкурсантка, в «справжнісінькому» українському вбранні, показала свої хореографічний та вокальний таланти. Вправно впоралася з дефіле. А у конкурсі вечірньої сукні «Жіноча врода – багатство України» продемонструвала «чисту» красу в образі Королеви балу.


Старання юної українки даремно не минули. Вона вразила всіх членів журі своєю щирою, теплою, а головне непідкупною усмішкою, та по праву завоювала титул «Міс Посмішка».


Ми щиро вітаємо Юлію Панченко з прекрасною номінацією. Бажаємо їй нових звершень, перемог на шляху, а головне, завжди залишатися собою, незалежно від титулів та нагород. Сподіваємось, що наша «Міс» завжди буде усміхненою, адже, як сказав один із великих: «Посмішка – поцілунок душі». Вона творить дива! А тому – частіше посміхайтеся!

Ірина Ярко, студентка ІІІ курсу ІЖМК