Кафедра фізичної реабілітації та здоров’я людини
Історія кафедри

З метою покращення здоров’я студентів та підвищення зацікавленості до занять фізичними вправами і спортом кафедрою фізичного виховання ведеться активна спортивна робота. Заняття з фізичного виховання проводяться на протязі IIІ курсів денної форми навчання з усіх спеціальностей інститутів Класичного приватного університету.

Щорічно проводиться спартакіада Класичного приватного університету з 13 видів спорту: легкої атлетики, баскетболу, міні-футболу, футзалу, жіночого та чоловічого волейболу, стрітболу, плавання, сучасного танцю, настільного тенісу, шашок, шахів, дартс-стандарту. Студенти університету приймають участь у спартакіаді області серед навчальних закладів, першостях та чемпіонатах України з різних видів спорту. У зв’язку із масовою зацікавленістю серед студентів у 2010 році було започатковано Фестиваль сучасного танцю Класичного приватного університет та Фестиваль «CPU STREET DANCE FEST».

Завідувач кафедри фізичного виховання, доцент кафедри

Лепьохіна Інна Олександрівна –

кандидат економічних наук, доцент,
майстер спорту міжнародного класу зі спортивної аеробіки.

 

Відомості про фахівця Наукові праці Лепьохіної І.О.

Контакти:

Аудиторія: СК КПУ
Телефон: 63-99-73
143 (внутрішній)
e-mail: fvosp@mail.ru


Перелік напрямів/спеціальностей освітньої діяльності кафедри

Кафедра фізичного виховання є міжфакультативною тому підготовку за окремими напрямками та спеціальностями не здійснює.

Дисципліни, що передбачені навчальним планом підготовки фахівців

Фізичне виховання (І-ІІ курсів денної форми навчання з усіх спеціальностей інститутів Класичного приватного університету).