РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ

Проведення заходів в рамках реалізації державної програми
«РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ»
у Запорізькій області на період до 2015 року
            Останнім часом в Україні склалась дуже складна демографічна ситуація. На протязі 10 років у Запорізькій області відбувається зниження природного приросту населення, збільшення питомої ваги осіб похилого віку і зменшення середньої тривалості життя. Так, наприклад, чисельність жінок репродуктивного віку, порівнянні з 2001 роком, знизилась майже на 33 тисячі осіб. Зменшення чисельності населення негативно впливає на розвиток продуктивних сил, рівень добробуту людей та економічну ситуацію в державі.
            Задля подолання глибокої демографічної кризи в Україні була впроваджена Національна програма "Репродуктивне здоров'я нації".
            Мета Програми полягає у поліпшенні репродуктивного здоров'я населення як важливої складової загального здоров'я, що значно впливає на демографічну ситуацію та забезпечення соціально-економічного розвитку країни. Програма розрахована до 2015 року. Контроль за виконанням Програми здійснює постійна комісія Запорізької обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства.
            У світі виконання Державної програми спеціалістами КУ «Запорізький обласний центр реабілітації репродуктивної функції людини» планується проведення ряду заходів серед студентів Класичного приватного університету.
            З метою пропаганди здорового способу життя, планування сім’ї, профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом, а також використання сучасних методів контрацепції, лікарями Центру буде проведений цикловий лекторій. Тематика лекцій – гармонія сімейного життя з медичних аспектів та протидія захворюванням, що руйнують репродуктивну функцію людини. Окрім лекцій планується проведення індивідуальної консультативної роботи з питань поліпшення репродуктивного здоров’я серед молоді.
            Після курсу лекцій всім бажаючим буде проведено лабораторне обстеження крові, спрямоване на виявлення скритих інфекцій, що призводять до хронічних процесів. Обстеження добровільне, анонімне і безкоштовне.
            Початок лекцій – 9 грудня 2009 р.
            Додаткову інформацію можна отримати у заступників директорів інститутів з соціально-виховної роботи, відділі соціально-виховної роботи (к. 405-П) та студраді університету.
Ви можете переглянути (Повний текст ПРОГРАМИ)