Презентація ІЖМК в Малій академії наук №9

Куди піти навчатися після
закінчення школи?

 

            Яку професію обрати,щоб залишитися на плаву у цій бурхливій течії життя? Ці важливі питання стають перед кожним випускником.

            Для того щоб допомогти учням зробити правильний крок у житті, та зупинити свій вибір на професії, яка б була їм цікава, студенти Класичного приватного університету постійно проводять профорієнтаційні презентації у школах м. Запоріжжя та області.

            І ось 19-го березня студенти Інституту журналістики і масової комунікації презентували учням Малої гуманітарної академії №9 свої спеціальності та переваги майбутньої професії.

            Зустріч пройшла дуже весело і разом з тим продуктивно. Майбутнім студентам показали відеоролики про спеціальності, як жартівливі, де вміло грали наші студенти, так і серйозні, з викладачами інституту,була й презентація з реклами.

            Також хлопцям та дівчатам була надана можливість відчути себе у ролі ведучих та операторів. Після всього усіх запросили на день відкритих дверей КПУ,що відбудеться 27-го березня. Учні пообіцяли прийти,залишившись у гарному настрої після зустрічі зі студентами.

            Студенти у свою чергу теж залишились сповненими враженнями і спогадам та сподіваються, що допомогли підростаючому поколінню спеціалістів у виборі своєї професії.

 

Знайомтесь: Мала гуманітарна академія № 9

Майбутні зірки телебачення

 

Перший практикум майбутніх журналістів

 

Оператор-жінка? А чому б і ні!

 

Провідні українські телеканали чекають на спеціалістів

 

Студенти разом із школярами дивились презентацію Інституту журналістики і масової комунікації

 

Студенти-рекламісти розповідають про свою спеціальність

 

Перемога – це гасло Малої академії наук № 9

 

 

Маленькі «академіки»

 

Фотопортрет на згадку

 

 

Фотожурналіст: Сергій Чалій