Чистий альтруїзм

Статья            Прокинувся сам – прибери свою планету, стверджував Маленький принц із твору Екзюпері. Студенти Класичного приватного університету вирішили дослухатись до слів класика. Почали з малого – рідної Альма Матер, а там, дивись, і до планетарних масштабів не далеко.

 

            Прокинувся сам – прибери свою планету, стверджував Маленький принц із твору Екзюпері. Студенти Класичного приватного університету вирішили дослухатись до слів класика. Почали з малого – рідної Альма Матер, а там, дивись, і до планетарних масштабів не далеко.

            Днями молодь КПУ «вийшла» на суботник. Очищали території біля рідного університету. Це було не звичайне планових прибирання, адже брали в ньому участь студенти з власної ініціативи. А ініціативних виявилось не так вже і мало, десь з пів сотні назбиралось. Цікавим було те, що переважна більшість з них представники сильної статі. Свої дії ентузіасти пояснили тим, що хочуть бачити навколо себе красу. А натомість кожен день проходять через купи сміття, яким заповнений приватний сектор поруч з Альма Матер. Саме цю місцевість молодь як раз таки і вирішили «привести до ладу». Всі в КПУ вже давно звикли до того, що жителі будинків, що стоять напроти корпусів університету ніколи не прибирають біля своїх дворів. На них тут не ображаються і завжди готові допомогти. Проте не розуміють бездіяльність збоку маленьких магазинів та палаток з продтоварами. Вони якраз таки мають змогу очистити ділянку навколо себе.

            Робота на «суботнику» кипіла повним ходом. І вже через дві години все навколо просто випромінювало чистоту. «Такі заходи у нас проводяться зазвичай у міжсезонні. Тішить те, що студенти самі , з власної ініціативи виходять на роботи. Це дуже допомагає нам і університету в цілому. Завжди прибирання проходять весело, легко і продуктивно» - розповів проректор з адміністративно господарської роботи Класичного приватного університету Вадим Баданов .

Сучасна молодь не хоче оточувати себе сміттям, тому поки на верхніх рівнях роками точаться баталії про те хто ж повинен прибирати той чи інший сантиметр землі, вона «закотивши рукава» власними руками створюють своє навколишнє середовище.

 

Аліна Доннік