Пройшла презентація книги "Декамерон. 10 українських прозаїків останніх десяти років"

                                                                                                                   Поэзия - это мысль человеческая, достигающая величайшей силы...
                                                                                                                                                                                                                                     Л. Арагон

 

 Фоторепортаж (дивитися..)

 

            Любко Дереш, Світлана Поваляєва і Сашко Ушкалов – ось ті, хто представляли у Запоріжжі збірку «Декамерон. 10 українських прозаїків останніх десяти років».

            28 травня Класичний приватний університет зустрічав у своїх стінах відомих і талановитих письменників. Звісно, всі вони різні і кожен з них має свій стиль подачі думок читачеві, свій погляд на літературу. Але це не завадило їм зібрати свої емоції у цільну і доволі позитивну зустріч. Кожен письменник виступив із своїм творінням в індивідуальному жанрі, у своєму стилі, насиченому власним колоритом. Але не дивлячись на таку індивідуальність кожного з прозаїків, на презентації перебувала «своя» атмосфера, спілкування проходило у жвавому діалозі та супроводжувалося оплесками вдячних слухачів. Наприкінці виступу письменники відповідали на запитання, давали поради, охоче фотографувалися та роздавали автографи. Також бажаючі мали можливість придбати збірку, підписану авторами.

            Залишившись після презентації і трохи підслухавши розмови студентів, які ще знаходились під враженням і обговорювали письменників і їх твори, можу впевнено сказати, що зустріч пройшла дуже вдало. Збірку презентували успішно, а кожен з письменників залишив після себе лише приємні враження.

 

Отримувала позитивні емоції Катя Арчібальд.