Бердянський інститут державного та муніципального управління
Історія

Шановні студенти, майбутні абітурієнти, батьки!

Бердянський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету знаходиться на березі теплого Азовського моря, у центрі Бердянська - міста із великим морським портом, курортами, на золотих пляжах якого у літний період відпочиває до мільйона осіб. Молодь, яка вибрала наш вуз, цінує якісну професійну освіту і має чудові можливості для особистісного розвитку, кар'єрного зростання, впевненого заможного майбутнього. Інститут входить до складу заснованого у 1992 р. науково-освітнього комплексу Класичного приватного університету.

Бердянські вищі заклади освіти пропонують різноманітні спеціальності. Кожен обиратиме Alma Mater за власним уподобанням. Східна мудрість стверджує «Обери улюблену професію, і ти не будеш працювати жодного дня». Дійсно, улюблена робота – це не праця, а справжнє задоволення, омріяна реальність.

Якщо Ви з дитинства мріяли про кар’єру юриста, прагнули до справедливості, відчували снагу до витонченої інтелектуальної праці та допомоги людям, то Бердянський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету – це саме Ваш вищий навчальний заклад.

Якщо ви відчуваєте схильність до клопіткої праці у сфері економіки та фінансів, бажаєте досконало знати механізми мікро- та макроекономіки, банківської справи, менеджменту, то Бердянський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету – це саме Ваш вищий навчальний заклад.

Якщо Вам небайдуже людське здоров’я, проблеми навколишнього середовища, здоровий спосіб життя для прийдешніх поколінь, то Бердянський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету – це саме Ваш вищий навчальний заклад.

Наші викладачі – це висококваліфіковані фахівці, які мають багаторічний досвід роботи у вищій школі, вчені, відомі у своїх сферах знань, непересічні особистості, які користуються щирою повагою з боку студентів, їх батьків та міської громади в цілому. Вони віддані своїй справі, завжди підтримують студентів та щиро радіють їх успіхам та кар’єрному злету.

Освіта та життєвий досвід, які увійдуть у Ваше життя разом з БІДМУ КПУ, назавжди залишаться з Вами. Завітайте до нас та дізнайтеся про всі спеціальності, кваліфікації, форми навчання, дізнайтеся, чому багато випускників свого часу обрали саме Бердянський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету.

Проректор з науково-педагогічної роботи –
директор Бердянського інституту державного
та муніципального управління КПУ,
кандидат юридичних наук
Галіцина Наталя Вікторівна

 

Завітайте на сайт БІДМУ КПУ:  www.bidmu-kpu.com.ua

Абітурієнтам
Напрями підготовки
Коледж
Фотогалерея
Контакти