- Університет
- Загальна інформація
- Керівництво
- Ліцензування та акредитація
- Інститути
- Фаховий коледж КПУ
- Центр підвищення кваліфікації
- Філія у місті Кременчук
- Ресурси та сервіси
- Матеріально-технічне забезпечення
- Умови доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами
- Гуртожиток
- Спортивний комплекс
- Навчальний відділ
- Військова кафедра
- Психологічна служба
- Лабораторія експериментальної та практичної психології
- Навчально-практичний соціальний центр Класичного приватного університету
- Юридична клініка
- Туристичний клуб "Пілігрим"
- Бібліотека КПУ
- База відпочинку
- Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати
- Наукова діяльність
- Міжнародна діяльність
- Мета та напрями міжнародної діяльності
- Нормативна база міжнародної діяльності
- Навчання іноземних громадян
- Програми культурно-академічного обміну
- Професійна практика студентів за кордоном
- Співробітництво з закордонними ВНЗ та організаціями
- Участь у міжнародних проектах
- Міжнародні програми
- Інформаційне повідомлення
- Про нас / Контакти
- Соціально-виховна, профорієнтаційна діяльність
- Якість освіти
- Новини
- Вступнику
- Студенту
- Науковцю
- Contact
В Інституті управління у межах співробітництва НОК КПУ відбувся круглий стіл „Невідомі сторінки Запорозького козацтва”
Submitted by Гість on 27 March, 2012 - 14:36
22 березня 2012 р. Класичний приватний університет став осередком історії рідного краю, а саме епохи запорозьких козаків. Інститутом управління КПУ, зокрема, кафедрою гуманітарних дисциплін під керівництвом завідувача кафедри гуманітарних дисциплін ІУ КПУ, д.іст.н., професора Додонова Олександра Федоровича, за сумісної організації з відділом НОК КПУ було проведено круглий стіл на тему „Невідомі сторінки Запорозького козацтва”. Круглий стіл став ще одним заходом, націленим на співробітництво вищого навчального закладу з загальноосвітніми навчальними закладами, ліцеями, гімназіями, навчально-виховними комплексами та центрами м. Запоріжжя та Запорізької області у межах НОК КПУ. Про що в своїй доповіді „Про методичну взаємодію між навчальними закладами. Система „школа – університет” в рамках НОК” зазначила проректор з науково-педагогічної роботи та допрофесійної підготовки, к.держ.упр. Тягушева Олена Георгіївна, яка відкрила тематичний захід.
На цей раз цільовою аудиторією стали вчителі історії України та рідного краю, а також усі ті, хто додатково цікавиться тематикою запорозького козацтва та рідного краю в цілому. Щоб прослухати цікаві матеріали з історії запорозького козацтва, що є набутком науковців кафедри гуманітарних дисциплін ІУ КПУ та взяти участь в обговоренні актуальних питань з цієї тематики прибули представники Запорізького Січового колегіуму, ЗНВК „Запорізька Січ”, Хортицького національного навчально-реабілітаційного багато профільного центру, Балабінського НВК „Престиж”, Кушугумського НВК „Інтелект”, гімназії № 11, ЗЗШ № 72, ЗЗШ № 81, ЗЗШ № 84, а також Коледжу сучасних знань КПУ. Дані питання виявились цікавими як для вчителів, так і для учнів цих закладів. А почесним гостем круглого столу стала директор ЗНВК „Запорізька Січ” Ганжа Лариса Олександрівна. Крім того, тематика круглого столу не залишила байдужими й студентів Інституту управління КПУ.
Різні аспекти історії запорозького козацтва у своїх доповідях висвітлили викладачі кафедри гуманітарних дисциплін ІУ КПУ. Латун Олександр Іванович, к.іст.н., доцент, професор КПУ висловив свою точку зору з питань походження запорозького козацтва, існування Запорозьких Січей, організації та побуту запорозьких козаків, бойового мистецтва запорожців, адміністративної та судової влада на Запорожжі, освіти в Україні часів козацтва, сучасного козацтва. Северинюк Валентин Матвійович, д.політ.н. (к.іст.н.), професор кафедри гуманітарних дисциплін ІУ КПУ розкрив проблемні аспекти еволюції форм державності козацької України. Кривошеєва Лідія Миколаївна, к.іст.н., доцент кафедри гуманітарних дисциплін ІУ КПУ свою доповідь присвятила Пересопницькому Євангеліє тих часів.
Під час круглого столу учасники заходу змогли ознайомитись з цікавою підбіркою тематичних книжкових та періодичних матеріалів виставки, підготовкою якої ретельно займалась старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін ІУ КПУ Покатаєва Тетяна Олександрівна.
Святковий настрій та додатковий український колорит під час реєстрації учасників круглого столу створювали студенти Інституту управління КПУ, одягнені в українське вбрання.
Сподіваємось, що круглий стіл на історичну тематику не стане останнім, оскільки проведення таких заходів планується й і на наступний рік!
- 2328 reads