Відбулась зустріч студентів Інституту управління з заступником міського голови м. Львів

29 березня 2012 р. з візитом до Класичного приватного університету прибув заступник міського голови м. Львів з гуманітарних питань Василь Косів.

На зустрічі зі студентами, яка була присвячена темі „Львів – культурна столиця України” заступник мера окреслив основні напрями розвитку туризму у Львові.

Почесний гість представив присутнім „картину” сучасного м. Львів, провівши екскурс до тих подій, якими на сьогоднішній день живе місто, серед яких численні фестивалі (джазові, театральні, свята шоколаду...), книжкові ярмарки, виставкові заходи, покази мод тощо. Відоме місто було презентовано як культурний осередок, де зосереджено 55% пам’яток України, що є в спадщині ЮНЕСКО.

Було наведено ряд фактів, які свідчать про постійний розвиток інфраструктури міста, а саме розбудова велодоріг, що є дуже популярним явищем за кордоном, оскільки в деяких країнах переміщення цим видом сполучення користується до 50% населення та разом із тим є дуже екологічним транспортом; створення спеціальної додаткової смуги для літаків; побудова нового стадіону у межах підготовки до Євро-2012.

Василь Косів розповів, з чого саме складається бренд сучасного міста Львів та основні шляхи його популяризації. Серед інноваційних методів поширення інформації щодо історії та пам’яток міста Василь Косів назвав співпрацю з відомими львівськими письменниками, зокрема, Андрієм Курковим (який, доречі, приїздив до Класичного приватного університету з презентацією своїх нових книжок), через твори яких про місто дізнаються за кордоном. Крім того, у Львові популярності набувають тематичні екскурсії за певними літературними творами, де основні події відбуваються у місті.

Також заступник міського голови розвіяв міф про негативне ставлення до російськомовного населення, наголосивши на тому, що жителі Львова будуть раді усім гостям.

У цілому лекція носила дуже змістовний характер, оскільки лише за одну годину присутні думками перенеслись до романтичного міста Львів, починаючи з його багатої історії, закінчуючи яскравим сьогоденням!

На завершення зустрічі Василь Косів запросив студентів відвідати м. Львів найближчим часом! Оскільки наступні два місяці для міста є насиченими на святкові події! А саме, 15–17 квітня відбудеться масове святкування Великодня (гаївки, забави, театралізовані дійства), 15–22 квітня – Фестиваль Писанок (створення писанок із галузок, квітів, кульок, дерева), 20–21 квітня – Фестиваль „Львів на тарілці” (вперше величезний гастрономічний фестиваль, який презентуватиме Львів як гастрономічну столицю України), 1–2 травня – Фестиваль „День батяра” (забави, конкурси, музика та львівська говірка).