Всеукраїнський конкурс на встановлення дитячих спортивних майданчиків

Міжнародний відділ Класичного приватного університету пропонує Вам ознайомитись з наступним конкурсом

БО «Фонд братів Кличків» ( «Організатор конкурсу») оголошує всеукраїнський конкурс на встановлення 12 дитячих спортивних майданчиків прибудинкового формату, які відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном! Конкурс проводиться в рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!» за підтримки Фундації Кока-Кола.

  Своїм проектом організатори мають на меті повернути традиції здорового способу життя, створити умови для спільного родинного дозвілля, сприяти зміцненню здоров’я дітей у містах і селах України. Цьому допоможе розширення мережі дитячих спортивних майданчиків.
   Умови участі у конкурсі у 2012 році:
Для участі у конкурсі запрошуються діти та їх батьки, які разом ведуть активний і здоровий спосіб життя, займаються спортом або туризмом та регулярно організовують у дворі активні ігри та розваги для дітей і родин, які мешкають поруч.
Члени родин(и) мають надіслати колективного листа і фотографії, які висвітлюють досвід спільних родинних занять спортом, проведення активних ігор серед дітей або туристичні пригоди.
У листі обґрунтувати необхідність встановлення дитячого спортивного майданчика у власному дворі, розказати про спортивні заходи для дітей, які вони організовують, а також, про плани щодо популяризації здорового способу життя у своїй сім’ї та серед сусідів.
Автори 12-ти найкращих історій про досвід популяризації активного сімейного дозвілля серед сусідів отримають у подарунок дитячий спортивний майданчик, що буде встановлений організаторами конкурсу улітку 2012 року .
Переможець на громадських засадах повинен організувати на новому майданчику роботу щодо популяризації здорового способу життя (квести, ігри, змагання, тощо), а наприкінці літнього сезону надати організаторам фото-звіт.
   Для участі у Конкурсі потрібно надіслати такі документи:
Колективний лист від родин(и) із підписами дітей та їх родичів, які бажають взяти участь у проекті і фотографії, які висвітлюють досвід спільних родинних занять спортом. Заявка має містити контакти відповідальної особи;
Наявність дозволу від органу місцевої влади на встановлення майданчика в обраному вами місці;
Фотографії місця можливого розташування майданчика (3-5 фото).
  Конкурс проводиться на території України і триває до 25 травня 2012 р.
Заявки просимо надсилати за адресою: 01019, м. Київ, а/с 140, БО «Фонд братів Кличків», або е-поштою на адресу: fund@klitschko.com
Заявки, отримані Організатором після 25 травня 2012 р., розглядатися не будуть.
Рішення про місця на встановлення майданчиків виносить Комісія, яка формується з представників БО «Фонд братів Кличків» та ТОВ «Кока-Кола-Україна Лімітед».
  Критерії оцінювання заявок:
Відповідність заявки умовам конкурсу;
Обґрунтованість пропозиції (опис ситуації з наявністю спортивних майданчиків у населеному пункті, яскрава розповідь про досвід спільних родинних занять спортом або туристичних пригоди, план заходів щодо популяризації здорового способу життя поруч серед сусідів);


  Перевага буде надаватиметься тим заявникам, які залучать найбільшу кількість учасників. Учасник дізнається про свою перемогу письмово, після 1 червня 2012 року.


За додатковою інформацією звертайтесь у відділ міжнародних зв’язків каб. 219
тел. 220-58-63