УГОДА ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ КЛАСИЧНИМ ПРИВАТНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ТА КИЇВСЬКОЮ ДУХОВНОЮ АКАДЕМІЄЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

  У Київській духовній академії було підписано угоду про співпрацю між КДА, з одного боку, та Класичним приватним університетом з іншого.

  Від Київської духовної академії у переговорах взяли участь ректор, архієпископ Бориспільський Антоній, проректор з навчальної роботи архімандрит Климент, від Класичного приватного університету – проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління КПУ, д.держ.упр., проф. Мерзляк Анжела Віталіївна та завідувач кафедри богослов’я КПУ протоієрей Ігор Рябко.
   Цього року Класичний приватний університет отримав ліцензію Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України на провадження освітньої діяльності за напрямом підготовки „Богослов’я” (освітньо-кваліфікаційний рівень „бакалавр”). Набір на новітній в нашій країні напрям буде розпочато з 2012–2013 навчального року.
  Київська духовна академія та Класичний приватний університет буде здійснювати спільну підготовку фахівців цього напряму, співпрацюючи у науково-методичних, інформаційних та кадрових питаннях. Договір також передбачає співробітництво в сфері наукової та видавничої діяльності. Співпраця здійснюється з благословення та при особистій участі Архієпископа Запорізького та Мелітопольського Луки, за сприяння ректора Класичного приватного університету, д.держ.упр., проф. Огаренка Віктора Миколайовича.