СТУДЕНТСЬКІ ПЕРЕМОГИ НА УКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ РЕКЛАМИ

Щорічно у листопаді Союзом рекламістів України, Союзом молодих рекламістів України за підтримки Всеукраїнської рекламної коаліція та Української асоціації маркетингу проводиться Український студентський фестиваль реклами.
Студенти Інституту журналістики і масової комунікації постійно беруть участь у фестивалі, і цей рік не став винятком.
На творчий конкурс 8-го УСФР було подано 1500 робіт студентів та аспірантів з 120-ти вузів України, Росії, Білорусії, Казахстану, США та 45-ти рекламних агентств і компаній. До складу компетентного журі увійшло 25 провідних фахівців маркетингу, реклами та PR, які професійно і доброзичливо оцінювали конкурсні роботи, розглядаючи кожну індивідуально.

На якісно новий рівень піднявся івент проекту. Якість робіт, склад журі, унікальна програма майстер-класів – все було витримано відповідно до кращих традицій міжнародних рекламних фестивалів.

Нам приємно, що рекордсменом за кількістю шорт-листів у головних номінаціях фестивалю став Андрій Сагач, студент четвертого курсу Інституту журналістики і масової комунікації, який представив найбільшу кількість робіт від одного учасника.
Андрій посів друге місце у номінації „Зовнішня реклама” за серію робіт „Модний гаджет”, з якими можна ознайомитися нижче.

   

Крім того, студент отримав дипломи у номінації „Майбутнє, яке ми хочемо” за роботи „Білий ведмідь” із серії „Глобально потеплішало”, „Мрії іноді НЕ збуваються”; у номінації „Друкована реклама” за роботу „Глобально потеплішало. Білий ведмідь”.

За таку кількість робіт та активну участь в українських та міжнародних конкурсах на сьогодні Андрій Сагач є найтитулованішим рекламістом Запоріжжя серед молодих професіоналів. Адже на рахунку студента численна кількість шорт-листів і призових місць на всеукраїнських, всеросійських і міжнародних фестивалях реклами; був учасником фестивалю Аdstars 2012 (Південна корея) та став фіналістом конкурсу на логотип міста Бердянськ.

 

Бажаємо Андрію творчої наснаги, нескінченного креативу, успіху та перемог у всіх його починаннях. І чекаємо на нові звершення у галузі реклами та зв’язків з громадськістю.

З гордістю за своїх студентів
дирекція ІЖМК 

Більш детально дізнатися про фестиваль можна на сайті: http://studfestival.com.ua/USFR_8_pobediteli/