Study tours to Poland (весна 2013)

Польсько-Американський Фонд Свободи, Фонд „Боруссiя”, Колегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського та Фонд «Освіта для демократії» запрошують активних студентів з Білорусі, України та Російської Федерації (Калінінградська область, Ленінградська область та місто Санкт-Петербург, Новгородская область) на кiльканадцятиденнi навчальні візити в Польщі.

Під час насиченої програми перебування у Польщі, яка триватиме кільканадцять днів, здійснюваної польськими неурядовими організацiями, учасники матимуть можливість познайомитися з університетськими середовищами та неурядовими організаціями, зустрітися з лідерами громадського життя Польщі, взяти участь у лекціях, тренінгах, семінарах та культурних заходах.

STP для студентів – одна з перших польських циклічних програм, що спрямовані на молодь зі Східної Європи. У її рамках запрошуємо здібних студентів віком від 18 до 21 року з Білорусі, України та Російської Федерації (з Калінінградської та Ленінградської областей) до участі в навчальних візитах у Польщі.

Студенти подають індивідуальні заявки на участь у програмі й потрапляють до неї на конкурсній основі. Поїздки відбуваються в малих 10-особових групах двічі на рік – навесні й восени.

Ідея програми – допомогти її учасникам обрати активну громадянську позицію.

Візити, що відбуваються під девізом „Пізнай Польщу” тривають декілька днів.

Під час них відбуваються:

* Зустрічі з лідерами польського суспільного життя;
* Візити до державних та громадських установ;
* Зустрічі з представниками університетських середовищ – керівництвом вищих шкіл, викладачами та студентами, ознайомлення з організаційним і культурним життям вищих шкіл;
* Зустрічі з журналістами, візити до редакцій газет і часописів, на радіо й на телебачення;
* Ознайомлення з механізмами функціонування польської економіки в умовах вільного ринку;
* Представлення досвіду польської системної трансформації.

Особливий наголос робиться на ознайомленні з неурядовим сектором та на його місці в суспільстві.

Для участі у весняних візитах до Польщі в 2013 році
необхідно подати заявку до 10 грудня 2012 р.

  

Додаткова інформація у відділі міжнародних зв’язків

та роботи з іноземними студентами (каб.219)