Стипендіальна програма Правової ініціативи, Будапешт (Угорщина)

Правова Ініціатива Відкритого Суспільства разом з Центрально-Європейським Університетом (ЦЄУ) запрошують охочих до подачі документів на Стипендіальну програму Правової Ініціативи 2013-2015 рр.

Стипендіальна програма Правової ініціативи – це дворічна програма навчання і практичного трудового досвіду, мета якої полягає у підтримці і подальшому розвитку правозахисників та працівників у галузі міжнародного захисту прав людини.

Стипендії: покривають навчальні витрати та медичне страхування. Додатково стипендіат буде нагороджений місячною стипендією у 96.000 угорських форинтів (HUF).

Опис програми:

Протягом першого року програми, стипендіати навчатимуться на програмі з прав людини на Департаменті юриспруденції ЦЄУ ( М.А. або ж LL.M. – залежно від бакалаврського ступеню). Цей перший рік навчання також включає тримісячне стажування у керівних європейських правозахисних організаціях. Стипендіати отримають повну стипендію від ЦЄУ.

Протягом другого року програми, стипендіати будуть найняті неурядовими організаціями для адвокаційної діяльності у сфері прав людини на некомерційній основі. Їхні обов’язки будуть полягати у наданні юридичних послуг, захисту прав особи під час судових процесів, проведенні тренінгів та навчання у сфері прав люидни.

Зарплата протягом другого року практичної роботи надаватиметься Правовою Ініціативою у вигляді гранту організації. Оплата праці базуватиметься на практичній діяльності НУО, а також місцевого рівня заробітньої плати.

Вимоги:

1) Кандидати повинні бути рекомендовані національними неурядовими організаціями, діяльність яких пов’язана із правами людини. Критерії відбору включатимуть наявність досвіду у кандидата, його потенціал сприяти захисту та промоції прав людини, а також відповідність запропонованого місця в обраній НУО досвіду кандидата. Заявники мають проявляти відданість питанням захисту прав людини, мати університетський ступінь та добре володіти англійською мовою.

2) Усі заявки повинні бути поданні в електронному вигляді.

У частині заявки, що подається он-лайн, апліканти мають подати наступні додаткові документи:

Номінаційний лист з обґрунтуванням причин висунення кандидатури, опис очікувань від програми і договірне доручення (для Правової Ініціативи) про підтвердженням місця роботи для кандидата щонайменше протягом року після його дванадцятимісячного перебування в Угорщині. Мотиваційний лист повинен вказувати місячну зарплату (в доларах США, включаючи всі податки та комісії), що будуть запропоновані апліканту НУО у випадку, якщо він буде прийнятий до програми (надаватимуться для НУО Правовою Ініціативою у форму гранту).

Підтвердження знання англійської мови (Тест на знання англійської мови я (TOEFL) або ж інші тести.

Мотиваційний лист до Стипендіальної програми Правової Ініціативи.

План діяльності кандидата протягом другого року Стипендіальної програми.

Крайній термін подання заявок в ЦЄУ – 24 січня 2013 року, 24:00 за Тихоокеанським часом (PST).

  

Додаткова інформація у відділі міжнародних зв’язків
та роботи з іноземними студентами (каб. 219, тел. 220-58-63)