Спалах емоцій

Статья            Бачити місто через камеру об’єктиву , зупинити мить, що так прекрасна легко можуть школярі Запоріжжя. За допомогою не професійного апарату, а інколи, навіть і камерою звичайнісінького телефону вони творять мистецтво.

 

            Бачити місто через камеру об’єктиву, зупинити мить, що так прекрасна легко можуть школярі Запоріжжя. За допомогою не професійного апарату, а інколи, навіть і камерою звичайнісінького телефону вони творять мистецтво.

            «Запоріжжя очима дітей» - таку назву мав фотоконкурс, підсумки якого днями були оголошені у стінах Класичного приватного університету. Його організатором виступив Інститут журналістики та масової комунікації того ж таки вузу. Подавати свої роботи учасники могли до 10 березня. Це мав бути творчий доробок з п’яти матеріалів об’єднаних певно підтемою. Сфокусувати, у прямому сенсі цього слова, свою увагу юні фотографи мали на красі рідного краю. Вікових цензів не було, роботи могли присилати діти різного віку, наймолодшими виявились учні сьомого класу. «Головною метою цього конкурсу було виховати патріотизм у нашої молоді. Адже тема говорить сама за себе. Було б дуже добре якби діти нашого краю щиро, від усього серця кохали свою маленьку батьківщину», - поділилась своїми думками Тетяна Хітрова завідувач кафедри теорії та практики журналістики Інституту журналістики та масової комунікації Класичного приватного університету.

            Переможцем фотоконкурсу «Запоріжжя очима дітей», став ученик сьомого класу Запорізького січового колегіуму Олександр Редька «Перемоги ми не очікували. Хоча тренеруємось специфічно. Часто ходимо на Хортицю і вправляємося в своєму фотомистецтві» - розповів творчий наставник Олександра, керівник гуртка «Еко світ» Михайло Тарлинський. Срібло заслужено отримав Віталій Білецький за курс робіт про Шевченківський район. Бронза дісталась Олексію Матвієнку, що також як і Віталій є учнем ЗОШ №77. Лауреати отримали ціні призи та майстер клас від відомих фотографів міста. Юні фотографи в один голос впевнено запевняють, що рішуче настроєні і надалі брати участь у подібного роду конкурсах. І це не дивно, тому що і професіонал і фотоаматор цінує кожну мить життя і вміє зафіксувати і передати емоції людей, красу навколишнього світу. Адже саме фото – відображення усіх подій з усіх ракурсів і з різних поглядів.

 

Алина Донник

 

                  Переможці фотоконкурсу

                         Привітали учасників конкурсу Олег Вікторович Богуславський, директор Інституту журналістики і масової
                         комунікації і Олена Юріївна Пода, перший заступник директора