Кричун Юрій Анатолійович

 Кричун Юрій Анатолійович народився у м. Кіровограді 12 квітня 1981 р.
У 2002 році закінчив Одеський інститут внутрішніх справ. У 2005 р. закінчив ад’юнктури Одеського юридичного інституту Національного університету внутрішніх справ, захистивши кандидатську дисертацію на тему «Основи виявлення та розслідування корисливо-насильницьких злочинів». У 2011 році здобув наукове звання доцента кафедри кримінального права та кримінології. Є автором понад 40-ти наукових праць, співавтором чотирьох навчальних посібників.
В період 2002 – 2012 р.р. працював на посадах оперуповноваженого  відділення карного розшуку Кіровоградського міського відділу УМВС України в Кіровоградській області, викладача кафедри оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки та начальника кафедри кримінального права та кримінології Кіровоградського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ, доцента кафедри правознавства Кіровоградського інституту імені Святого Миколая МАУП.
3 вересня 2012 року призначений на посаду завідувача кафедри правознавства Кіровоградського інституту державного та муніципального управління КПУ.
Громадська діяльність: з 2009 р. є членом Міжнародної поліцейської асоціації, а з 2011 р. є членом громадської ради УМВС України в Кіровоградській області та займаюсь адвокатською діяльністю.

Наукові інтереси: актуальні питання кримінального права та проблеми виконання кримінальних покарань.

Електронна адреса для зв'язку з викладачем: krik-jura@rambler.ru