Стажування в Корпусі Свободи (Freedom Corps)Стажування в Корпусі Свободи (Freedom Corps)

Стажування в правозахисній організації Корпус Свободи (Freedom Corps) дає унікальну можливість побачити правозахист зсередини таким як він є. Отримання досвіду є важливим, в першу чергу, для людини, яка його здобуває. Ми сформували програму стажування таким чином, що вона є важливою ще й для людей чиї права порушуються, важливою для кожного.

Програма складатиметься з теоретичної та практичної частини.

Стажування в Корпусі Свободи – це освітня програма, яка передбачає два напрямки:

1. Юридичний - ви будете залучені до діяльності правозахисної приймальні Корпусу Свободи, разом з юристами організації формувати алгоритми вирішення проблем, з якими до нас звертаються люди, складати звернення та запити, відвідувати судові засідання.

2. Кампанії та медіа – ви випробуєте себе в публічних діях (мирні протести, петиції і т. д.) та/або в комунікації Корпусу Свободи (поширення інформації різноманітними способами, проведення брифінгів і т.д.). Ви зможете разом з нами планувати кампанії спрямовані на захист прав людини.

Стажування відбувається у м. Львові, триває 3 місяці згідно з планом, деталі якого будуть узгоджуватися з кожним окремо. План стажування буде у вигляді домовленості, яку ми укладемо з вами перед початком стажування.

Ви зможете реалізовувати власні проекти та кампанії на захист прав людини за нашого сприяння. Впродовж стажування ви будете працювати над обраною вами темою в сфері прав людини, а перед завершенням стажування захистите її і поширите. У разі успішного завершення стажування, ви отримаєте відзнаку Корпусу Свободи та, за вашим бажанням, ми будемо рекомендувати вас потенційним роботодавцям, зокрема, партнерам стажування.

Про кандидата на стажування

Готовий діяти на захист прав людини та надихати інших людей – дана вимога є цілком необхідною для кандидатів по всіх напрямках освітньої програми стажування.

Для юридичного напрямку – є студентом юридичного факультету, юристом або юридична самоосвіта.

Для напрямку кампанії та медіа немає обов’язкових вимог стосовно спеціальності але перевагу можуть мати студенти факультетів журналістики, журналісти та активісти громадських організацій.

Ми не ставимо обмежень для кандидата, а тому не надаємо перевагу студентам певного навчального закладу чи курсу, для нас це не є визначальним критерієм.

Кроки для участі в освітній програмі стажування:

1. Завантажити та заповнити анкету кандидата на стажування, надіслати її на електронну адресу Корпусу Свободи, тема листа "стажування".
2. Написати есе на одну із обраних тем.
3. Пройти співбесіду

Останній термін для подачі анкети учасника та підготовлених есе: 25.11.2012 року включно.

Надсилайте ваші анкети та есе на електронну пошту, тема листа "стажування".

 

Додаткова інформація у відділі міжнародних зв’язків
та роботи з іноземними студентами, каб. 219, внутр. 275