Вступнику для здобуття ступеня бакалавра

Яким буде НМТ у 2023 році? Вебінар з Тетяною Вакуленко, директоркою УЦОЯО

На вебінарі розглядаються питання про:
головні відмінності НМТ від минулорічного;
структуру та оцінювання предметних тестів;
особливості реєстрації для участі в вступних випробуваннях і вимоги до документів;
місця проходження тесту – як в Україні, так і за кордоном;
визначення результатів.

Вебінар провела Тетяна Вакуленко, директорка Українського центру оцінювання якості освіти.

Для підготовки до НМТ:

на платформі iLearn проводяться вебінари з підготовки до НМТ з математики, української та англійської мов, історії України, фізики, хімії та біології. Записи всіх вебінарів також доступні на YouTube-каналі.

Соціальна реклама ДСНС

Розвиток навичок Soft Skill здобувачів освіти: онлайн-курс для педагогів «Практикум з розвитку м'яких навичок»

В рамках програми ЄС «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Фонду міжнародної солідарності (Польща) для педагогів створено онлайн-курс «Практикум з розвитку м'яких навичок».

Практикум містить опис 72 занять. Зокрема, в програмі є практичні вправи, ділові ігри, сценарії групових занять, що допомагають сформувати окрему навичку.

Даний онлайн-курс розміщено на платформі «Професійна освіта онлайн» (https://profosvita.online) в категорії «Ключові компетентності» за посиланням: http://surl.li/etrty. Промовідео курсу розміщено за посиланням: http://surl.li/fgpfh.

Прийом на навчання до аспірантури у 2023 році

Класичний приватний університет оголошує прийом на навчання до аспірантури для здобуття ступеня доктор філософії за спеціальностями (освітніми програмами):
- 011 Освітні, педагогічні науки;
- 051 Економіка;
- 053 Психологія;
- 061 Журналістика;
- 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок;
- 081 Право;
- 262 Правоохоронна діяльність;
                                                  - 281 Публічне управління та адміністрування

Про організацію освітнього процесу у 2022/2023 н.р.

Шановні учасники освітнього процесу Класичного приватного університету!

Вітаємо вас з початком 2022/2023 навчального року. Бажаємо здоров’я, миру, успіхів у навчанні.

Початок заняття для студентів 2–4 курсів освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» розпочинаються з 05 вересня 2022 р., для студентів 1 курсу освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр» з 03 жовтня 2022 р.

Відповідно до наказу ректора № 57 від 26.08.2022 р. заняття проводяться в дистанційному режимі шляхом поєднання інформаційно-комунікаційних засобів (Zoom/Skype) та сайту підтримки навчальних програм (Віртуальна аудиторія КПУ).

Зустрічі з абітурієнтами

До університету завітали дев'ятикласники 90 Гімназії. Майбутні абітурієнти ознайомились з правилами вступу до Фахового коледжу, поспілкувалися зі студентами, побували в спеціалізованих лабораторіях та поповнили свої ресурси на тренінгу "Мої емоції".

 

 

 

День науки 2023

20 травня 2023 року - День науки в Україні. Вітаємо науковців!

Щороку у третю суботу травня відзначається День науки.

Сьогодні ми підкреслюємо важливість науки та висловлюємо вдячність вченим, які здійснюють творчий, науковий пошук.

Наука не тільки полегшує наше життя, але й урізноманітнює його яскравими барвами, насиченими подіями та важливими винаходами.

 

"ЗАПОРІЖЖЯ ТОЛОКА FESTIVAL" ТРИВАЄ

Студентська молодь та викладачі Класичного приватного університету активно долучились до днів довкілля. Дружньо, завзято прибрали прилеглу територію від карантинних рослин і сміття. Разом робимо своє місто чистішим!

 

 

 

Cтуденти Інституту економіки та права долучились до бінарної лекції

4 травня студенти Інституту економіки та права (спеціальність – 081 Право) разом з професором Оленою Рябчинською долучились до бінарної лекції, яка проводилась к.ю.н., доцентом, проректором з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука (м. Рівне) паном Андрієм Боровиком та д.ю.н., професором, директором департаменту організаційного забезпечення діяльності Бюро економічної безпеки України паном Олексієм Дроздом.

 

 

CPU CAP в Класичному приватному університеті

В університеті відбувся яскравий імпровізований турнір між інститутами - CPU CAP. В турнірі приймали участь 5 команд: ІЗСТ, ІЖМК, Інституту права, Інституту економіки та команда Фахового коледжу КПУ. До фіналу ввійшли дві команди - ІЗСТ та Фахового коледжу КПУ. Вітаємо креативну команду Інституту здоров'я, спорту та туризму, яка здобула перемогу та отримала кубок турніру.

 

 

 

RSS-матеріал