ІІ ЕТАП НАБОРУ НА ЗАОЧНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Прийом документів для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра 26.10.2020 – 05.11.2020

Прийом документів для здобуття ступеня бакалавр та ступеня магістр 02.11.2020 – 16.11.2020

Оголошується набір слухачів з числа посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на короткострокову програму підвищення кваліфікації «МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ ЯК ОСНОВА ДЕМОКРАТИЧНОГО РОЗВИТКУ»

Метою спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації «Місцеве самоврядування як основа демократичного розвитку» є підвищення рівня професійних компетентностей посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад щодо сучасних професійних умінь і навичок в контексті децентралізації публічного управління, служби в органах місцевого самоврядування, налагодження міжмуніципального співробітництва, вирішення земельних питань, організації кадрової роботи, написання проектів, формування організаційних структур на рівні сільської, селищної, міської об’єднаної територіальної громади, та визначати критерії формування дієвих організаційних структур органів місцевого самоврядування, надання адміністративних послуг тощо для успішного розвитку територіальної громади.

Щодо організації освітнього процесу в 2020/2021 навчальному році у Класичному приватному університеті та Фаховому коледжі КПУ

Шановні здобувачі освіти!
Терміни початку занять 1 семестру 2020-2021 н.р. для денної форми навчання:
- для студентів 1 курсу КПУ ступенів «бакалавр», «магістр» – 14 вересня 2020 р.
- для студентів 2, 3, 4 курсів КПУ – 1 вересня 2020 р.
- для студентів 1,3,4 курсів Фахового коледжу КПУ - 1 вересня 2020 р.
- для студентів 2 курсу Фахового коледжу КПУ - 7 вересня 2020 р.

Відповідно до наказу ректора КПУ від 26.08.2020 р. № 71 в Класичному приватному університеті з 01.09.2020 року запроваджується поєднання очних аудиторних занять з використанням дистанційних технологій.

Наказ №71 Про організацію освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році

З графіком освітнього процесу на 2020/2021 н.р. можна ознайомитись тут:
Графік освітнього процесу КПУ на 2020/2021 н.р.

Розклад занять розміщено на інформаційних стендах КПУ та в електронному варіанті на Віртуальній аудиторії (http://www.zhu.edu.ua/cpu_edu/login/index.php).

Запити щодо реєстрації або відновлення логінів та паролів у Віртуальній аудиторії направляти на адресу zhu.edu.ua@ukr.net

Про обговорення проектів освітніх програм

Класичний приватний університет пропонує для громадського обговорення проекти освітніх програм Економіка підприємства спеціальності 051 Економіка першого (бакалаврського) рівня, та Економічна кібернетика спеціальності 051 Економіка першого (бакалаврського) рівня, що мають на меті удосконалення підготовки здобувачів вищої освіти.

Класичний приватний університет взяв участь у роботі екологічного форуму

З 15 жовтня по 17 жовтня в Запоріжжі працював IV екологічний форум «Еко Форум - 2020», який об'єднав експертів з питань охорони навколишнього середовища, представників бізнесу, органів влади, науки та освіти. Головною темою Екофоруму в цьому році стали кліматичні зміни, їх вплив на світові, українські та регіональні економіки, а також питання скорочення викидів в атмосферу. Також в рамках екологічного форуму експерти обговорили результати екомодернізаціі, яку реалізують українські промислові підприємства.

 

 

Університет радо зустрічає гостей

До Класичного приватного університету на екскурсію завітали старшокласники Запорізької ЗШ № 4 на чолі з їхньою вчителькою Вікторією Владленівною.

 

 

 

 

Завершено строительство пандуса на входе в Спортивный комплекс КПУ

Работы были выполнены в рекордный срок - всего за 3 недели. Это уже второй пандус, построенный на территории КПУ, - первый год назад был возведён на входе в корпус ИЗСТ. Новый пандус уже успешно испытала преподаватель ИЗСТ Людмила Пискунова. Кроме того, поскольку новый пандус ведёт также в студию «Estetic education”, по договоренности между директором ИЗСТ Вадимом Зубовым и руководителем студии Светланой Соколовой, мастера «Estetic education” будут безвозмездно оказывать помощь в создании образа преподавателям и студентам ИЗСТ с инвалидностью. Участницей пилотной сессии стала Людмила Пискунова, с которой работала мастер Лида Совенко.

 

Директор ИЗСТ Вадим Зубов, поддержал Заслуженного тренера Украины Вахида Тахмазова

Директор ИЗСТ им. Татьяны Самоленко, мастер спорта международного класса Вадим Зубов со своей воспитанницей, спортсменкой национальной сборной Украины по академической гребле Ларисой Жалинской на чемпионате Украины по дзюдо, который впервые проходит в Запорожье, поддержали Заслуженного тренера Украины Вахида Тахмазова и его воспитанников.

RSS-матеріал