IX туристичний зліт Класичного приватного університету

IX туристичний з зліт  Класичного приватного університету відбувся 22 вересня 2010 року. На туристичному пляжі зібрались 12 команд. Студенти різних факультетів змагались в таких номінаціях як: «Спортивне орієнтування», «Полоса перешкод», «В’язання вузлів» та конкурс з розпалювання вогнища.
     Учасників приємно здивувала команда інструкторів, які докладно пояснювали умови кожного конкурсу, допомагали одягати спорядження та підбадьорювали всіх учасників кожної, без винятку, команди. За перебігом змагань слідкували судді, які, за недотримання умов конкурсу,  нараховували штрафні бали .
     У змаганні «Спортивне орієнтування» команда Інституту журналістики і масової комунікації «Формат А4» посіла друге місце, поступившись команді Інституту економіки. На дистанції «Полоса перешкод» «Формат А4» посіла перше місце. Таким чином, у командному заліку перемогла команда ІЖМК. Вперше за історію інституту, журналісти вибороли кубок переможця туристичних змагань.
     По закінченню нагородження всім охочим запропонували приєднатись до туристичного клубу Класичного приватного університету. Тож, вперед! Вступайте до клубу туристів і прямуйте до нових вершин!