Привітання з днем народження !!!


Шановні друзі!

  Насамперед, хочу привітати вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці або, як кажуть в народі, Святої Покрови. Воно з давніх часів посідає почесне місце серед пошанованих свят на Україні. Нехай свята Покрова охороняє вас, а Пресвята Богородиця буде вашою заступницею і покровителькою. Нехай з вами завжди залишається свята віра.

     
    Восени ми відзначаємо ще одне свято, яке стосується, перш за все, нашого університету. Першого жовтня Класичному приватному університету виповнюється 18 років. Саме 18 років тому наш навчальний заклад, тоді ще Міжнародний інститут державного та муніципального управління, ледве пiдвiвся на свої «дві ноги» – дві спеціальності. І, як маленька дитина, почав зростати.
    Першими було відкрито два факультети: управління та юридичний. У 1996 році змінюється назва інституту - «Запорізький інститут державного та муніципального управління». А через три роки наш навчальний заклад переїжджає до нового корпусу, що розташований на вулиці Жуковського. Я вважаю, що саме з цього часу починається зростання нашого студентського містечка.
    У 2000 році наш університет стає Гуманітарним університетом „ЗІДМУ”, відкрито факультет журналістики, роком пізніше - факультет здоров`я, спорту і туризму. А у 2002 році відбулася знаменна подія: закладені Святі мощі в основу студентського храму на території КПУ. За рік пройшло святкове відкриття після модернізаціїПалацу спорту. Треба зауважити, що наш Палац спорту постійно відновлюється, відкриваються нові тренажерні та ігрові зали.
    Перший випуск офіцерів Класичного приватного університету відбувся у 2004 році. Цього ж року на базі навчально-консультаційного центру відкриті нові вищі навчальні заклади: Мелітопольський інститут державного та муніципального управління Гуманітарного університету „ЗІДМУ” та Енергодарський інститут державного та муніципального управління ГУ „ЗІДМУ”.
    У 2005 році відбулось чимало знаменних подій: наш університет було акредитовано за найвищим IV рівнем, почала діяти програма прийому абітурієнтів без вступних іспитів та навчання студентів у першому семестрі за рахунок університету, а також починається підготовка студентів першого курсу з використанням технологій дистанційного навчання. Відкрито новий корпус для студентів факультету здоров`я, спорту і туризму.
    У березні 2006 року в газеті «Дзеркало тижня» було надруковано рейтинг найкращих навчальних закладів України «ТОП-200», у якому наш університет посів перше місце серед вищих навчальних закладів Запоріжжя, 75-е місце в Україні (з 200 найкращих), та 31-е за критерієм «Якість освіти». А серед внз недержавної форми власності тоді ще Гуманітарний університет посів сьоме місце, та третє за критерієм „Якість освіти”.
    У 2007 році ми зробили ще один крок, що наблизив нас до європейського рівня освіти. ГУ „ЗІДМУ” змінює назву – ми стаємо Класичним приватним університетом –і впроваджує європейські стандарти у навчальний процес. Відтепер наші студенти отримують міжнародний сертифікат Iternational Education Society, який підтверджує легітимність диплому державного зразку Класичного приватного університету у багатьох країнах світу. Також у 2007 році було відкрито Коледж нашого університету.
    У 2008 році розпочато навчальний процес у новому корпусі Інституту права ім. Володимира Сташиса, який було спеціально побудовано для майбутніх юристів. У цьому ж році всі факультети університету перетворюються на інститути. Відтепер наш університет складається з таких інститутів: Інститут управління, Інститут інформаційних і соціальних технологій, Інститут економіки, Інститут іноземної філології, Інститут здоров’я, спорту і туризму, Інститут журналістики і масової комунікації, Інститут післядипломної освіти, Інститут державного та муніципального управління, Інститут права ім. В.Сташиса. Цією дружною родиною ми розпочали 2010 рік - рік нашого вісімнадцятиліття.
    Наш університет з самого початку обрав курс на розвиток і вже 18 років ми робимо все для удосконалення власного кадрового, наукового, матеріально-технічного і культурного потенціалу. Ми змогли довести нашу компетентність в сфері освіти, створивши навчальний заклад європейського рівня. Все це було зроблено абсолютно самостійно, без фінансової підтримки держави. Я впевнений, що наші здобутки та досягнення протягом вісімнадцяти років є гарантією подальшого прогресивного розвитку університету.
    Сьогодні Класичний приватний університет готує бакалаврів, спецiалiстiв та магiстрiв за 35 спецiальностями та ще за десятьма – молодших спецiалiстiв. Понад одинадцяти тисяч студентiв навчаються у комфортабельних корпусах, де вони мають можливiсть розвиватися фiзично, духовно й iнтелектуально, засвоюючи знання з обраних фахiв. Цi знання їм дають 69 професорiв, докторiв наук, понад 200 доцентiв, кандидатiв наук та iншi досвiдченi викладачі.
    В історії нашого університету виникали й труднощі. Але ми гідно витримали всі випробування, зуміли не лише вистояти, а й збудувати фортецю знань, взаємодопомоги, розуміння та поваги один до одного. Я від щирого серця дякую всім співробітникам Класичного приватного університету: і тим, які працювали з першого дня заснування, і тим, які приєднались до нас пізніше. Дякую за розуміння того, що студентам необхідні не лише знання, але й ваш безцінний життєвий досвід. Дякую за те, що ми були разом весь цей час.
    Завдяки завзяттю, працьовитості та патріотизму, ми виростили багато справжніх професіоналів та лідерів.
    Підвищення освітнього рівня є відправною точкою розвитку особистості і відповідно громадянина нашої країни. Тому ми робимо все для того, щоби наше місто отримало висококваліфікованих спеціалістів.

Ректор Класичного приватного університету Віктор Миколайович Огаренко