Новий осінній сезон Всеукраїнського чемпіонату зі стратегічного менеджменту «GMC Junior - 2010»

 

Новий осінній сезон Всеукраїнського чемпіонату зі стратегічного менеджменту «GMC Junior - 2010»

       28.09.2010 р. в 15:10 в Класичному приватному університеті, корпус права в а.511 (конференц-зал) за підтримкою ректора Огаренка Віктора Миколайовича,  проректора з науково-педагогічної та соціально-виховної роботи Білоусова Сергія Анатолійовича, проректора з науково-педагогічної роботи - директора Інституту управління Мерзляк Анжели Віталіївни, проректора з науково-педагогічної роботи - директора Інституту економіки Сергєєвої Людмили Нильсівни  відбулась презентація всеукраїнського змагання зі стратегічного менеджменту «Global Managenent Challenge Junior 2010»:

       Виступаючі:

  • Керівник проекту GMC Junior 2010 Тетяна Жарких – Київ
  • Проректор з науково-педагогічної роботи - директор Інституту управління Мерзляк Анжела Віталіївна
  • Проректор з науково-педагогічної роботи - директор Інституту економіки Сергєєва Людмила Нильсівна

       Global Management Challenge Junior! – перший студентський чемпіонат зі стратегічного менеджменту, у якому беруть участь 2048 команд від більш ніж 235 ВУЗів країни.

       GMC Junior - це змагання між командами самих активних і ініціативних студентів України. Це бізнес-симуляція, що дозволяє учасникам поринути в мир реальної конкурентної боротьби компаній на глобальних ринках. Це міст, що поєднує кращих студентів і ведучий бізнес України. Це крок на шляху до генерації кращих молодих кадрів держави.
Офіційний сайт чемпіонату - http://gmc.in.ua

 

 Євгеній Резниченко - координатор «GMC-Junior 2010» у м.Запоріжжя та випускник Інституту управління КПУ