Шановний Друже!


       Намалюй плакат, зроби фото, створи колаж, цикл публікацій, відео-, або аудіоматеріал на тему «Соціальні проблеми очима реклами» і отримай  цінні подарунки та знижки в оплаті за навчанні від КПУ.

На автора найкращої роботи чекає головний приз –
БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ НА СПЕЦІАЛЬНОСТІ
«РЕКЛАМА І ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ»!

       Детальну інформацію про конкурс ти зможеш отримати на сайті нашого Університету www.education.zp.ua або безпосередньо в Інституті журналістики і масової комунікації на кафедрі реклами і зв’язків з громадськістю (головний корпус, ауд. 321), а також за телефоном (061)220-98-73. За цими ж адресами Ти дізнаєшся про результати конкурсу (березень 2011 року).
       Творчі завдання будуть оцінюватися викладачами кафедри реклами і зв’язків з громадськістю КПУ, провідними рекламістами регіону, а також тренерами, які входять до складу журі.

       Останній термін здачі творчих завдань – 1 березня 2011 року.

       Урочисте відкриття конкурсу відбудеться 26 жовтня 2010 року в Класичному приватному університеті в ауд. 511 (головний корпус) о 12.20 під час святкування Дня реклами. На тебе очікує святкова програма, тренінг від студентів, спілкування із студентами-рекламістами, журналістами, видавцями, презентація найкращих роликів світу та багато іншого.

       Творчі завдання конкурсу можна приносити, привозити, а також надсилати до 1 березня 2011 року за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського 70-б, кафедра реклами і зв’язків з громадськістю або на електронну пошту reklama_zp@mail.ru.

Не проґав можливості навчатися безкоштовно або мати знижки в навчанні!