У гості завжди ходять з подарунками

ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ
КЛАСИЧНОГО ПРИВАТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ЗАВІТАВ У ГОСТІ ДО ШКІЛ М. ЗАПОРІЖЖЯ
ТА ПРЕЗЕНТУВАВ УЧНЯМ ПОДАРУНОК – ДІЛОВУ ГРУ !!!

     До того моменту, як для одинадцятикласників пролунають останні шкільні дзвоники залишаються лічені місяці. Саме тому, питання вибору свого подальшого життєвого шляху стає перед школярами найактуальнішим. Адже скоро вони залишать стіни рідних шкіл та вирушать у більш доросле життя.

     Для того, щоб допомогти визначитись тим абітурієнтам, які відчувають у собі бажання пов’язати свою долю з управлінням, бізнесом, економікою, комерцією – діловими сферами, які сьогодні є найбільш актуальними, ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ КПУ МИНУЛОГО ТИЖНЯ ВІДВІДАВ ЗАПОРІЗЬКИХ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКІВ З ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ ДІЛОВОЇ ГРИ «ТОВАРНА БІРЖА».

     Презентація розпочиналась виступом проректора з науково-педагогічної роботи – директора Інституту управління – д.н. з держ. упр., професора Мерзляк Анжели Віталіївни та заступника директора Інституту управління з науково-педагогічної роботи – к.н. з держ. упр., доцента Заїки Олени Вікторівни, які розповіли школярам про перспективи та переваги навчання у Класичному приватному університеті, зокрема, за напрямом «Менеджмент», а також можливості БЕЗКОШТОВНОГО навчання на цій спеціальності.

     «Бізнес-партнером» школярів у діловій грі була заступник директора Інституту управління з профорієнтаційної та соціально-виховної роботи Віхорт Юлія Володимирівна. Школярі опинились в атмосфері справжньої товарної біржі, де за хвилини треба приймати важливі ділові рішення з питань купівлі та продажу.

     Відчути себе справжніми управлінцями змогли учні ЗЗШ № 1, гімназії № 8, ЗЗШ № 15, Ліцею № 34 та ЗНВК № 7. Школярі спробували себе в якості керівників та менеджерів підприємств, відчули себе у ролі лідерів, закріплювали навички роботи у команді, вчились швидко приймати рішення, орієнтуватись в оточуючому бізнес-середовищі. Більшість команд з гідністю впорались з запропонованим завданням, змогли не тільки зберегти стартовий капітал своїх «підприємств», а й примножити його.

     Для когось зі школярів цей досвід стане корисним для професійного вибору! А для багатьох він може стати у нагоді навіть у житті! Адже менеджмент – це не тільки обрана спеціальність, це свого роду стиль життя, в якому ми маємо ефективно управляти своїм часом, коштами тощо, намагатися швидко реагувати на зміни, що відбуваються навколо нас, і в якому ми так часто приміряємо на себе ролі, що виконує менеджер – лідер, інноватор, вихователь…

 

Саме тому, вважаємо, цей досвід став корисним для кожного!!!